LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław Firma LAJKONIK bus oferuje przewozy autokarowe (autobusowe) osobowe na trasie:z Krakowa do Katowic, z Krakowa do Wrocławia, z Katowic do Wrocławia,z Wrocławia do Katowic, z Wrocławia do Krakowa, z Katowic do Krakowa. Odjeżdżamy z następujących przystanków: Kraków, Regionalny Dworzec Autobusowy, ul. Bosacka, (górna płyta, stanowisko G1 lub G2). Katowice, Dworzec Autobusowy, ul. Ks. Piotra Skargi,(kurs w kierunku z Katowic do Wrocławia stanowisko nr 6, kurs w kierunku z Katowic do Krakowa stanowisko nr 8). Wrocław, ul. Jana Władysława Dawida, (plac około 200 m od Dworca Autobusowego). Istnieje możliwość rezerwacji biletów SMS-em na numer 666-914-120 w SMS-ie należy podać: imię, nazwisko, rodzaj kursu (od - do np. KRAKÓW - WROCŁAW), datę kursu, godzinę kursu, liczbę biletów. Na numer telefonu z którego został wysłany SMS z rezerwacją zostanie wysłane z naszej strony potwierdzenie rezerwacji miejsca/biletu.Można także zarezerwować przez panel rezerwacyjny na naszej stronie: gdzie należy wypełnić odpowiedni formularz.

Szczegóły strony www.lajkonikbus.pl:

Podlinkuj stronę www.lajkonikbus.pl:

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • DOMAR Częstochowa »

  Przeprowadzki na terenie całego kraju. Meble kuchenne, sprzęt agd do zabudowy.

  Data dodania: 16 08 2006 · szczegóły wpisu »
 • Banex International Transport »

  Firma Banex International Transport oferuje transport do Grecji - ładunki do Grecji. Naszą specjalizacją jest Grecja. Na naszych stronach znajdziecie Państwo informacje o firmie, historię powstania, filozofię, opis taboru, a także dane kontaktowe z mapą dojazdu oraz formularz. Strona dostępna jest w wersji polskiej i angielskiej.

  Data dodania: 23 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • SpanSet Polska »

  Jesteśmy częścią holdingu SpanSet Inter AG - światowego lidera działającego czterdzieści lat w branży podnoszenia i mocowania. Dysponujemy zakładem produkcyjnym w Krakowie i najlepszymi materiałami. Sprzedaż naszych wyrobów, wraz z fachowym instruktażem technicznym na terenie całej Polski, prowadzona jest za pośrednictwem naszych doradców. Dla naszych klientów organizujemy także szkolenia nt. zasad ich prawidłowej eksploatacji. Serwis zawiesi: badania i kontrole.

  Data dodania: 08 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Rybnik, transport - Ewatrans »

  Przeprowadzki Rybnik, Transport różnego rodzaju towarów oraz materiałów sypkich na terenie całej Polski. świadczymy usługi przeprowadzek mieszkań, domów, magazynów, biur itp.

  Data dodania: 06 01 2008 · szczegóły wpisu »
 • Wilkurier »

  Ekspresowe przesyłki kurierskie.

  Data dodania: 10 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • Busy Kraków »

  Licencjonowana firma transportowa Busy Kraków oferuje wynajem komfortowych busów w Krakowie, marki Mercedes Sprinter oraz Vito. Ofertę kierujemy do firm instytucji, biur podróży oraz osób indywidualnych.

  Data dodania: 11 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • przeprowadzki warszawa »

  Firma zajmująca się przeprowadzkami na terenie Warszawy i okolic. Oferujemy przeprowadzki, przewozy mebli oraz nietypowych przedmiotów dla firm oraz osób prywatnych. Niskie ceny oraz profesjonalne wykonywanie usług.

  Data dodania: 30 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Marathon wynajem busów Kraków »

  Wynajem busów.Współpracujemy z biurami, firmami, klientami indywidualnymi. Zlecenia stałe i jednorazowe.

  Data dodania: 02 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • VIP Taxi Wrocław »

  Vip taxi Wrocław, kompleksowa obsługa przewozu osób dla firm, obsługa konferencji i zjazdów, obsługa imprez okolicznościowych i rodzinnych, odbiór i obsługa gości z lotniska i dworców, Wrocław taxi, Mercedes Vito, do 7 pasażerów

  Data dodania: 28 01 2009 · szczegóły wpisu »
 • Giełda Transportowa »

  Serwis www.transport.monstro.pl to całkowicie darmowa giełda transportowa umożliwiająca skojarzenie osób, firm i instytucji chcących coś przewieźć z osobami, firmami i instytucjami zajmującymi się transportem. Ogłoszenia można dodać w dwóch kategoriach: Wolne pojazdy oraz wolne ładunki. Wyszukiwanie za pomocą intuicyjnego formularza pozwalającego określić miejsce załadunki i rozładunku, wagę ładunku, rodzaj ładunku lub pojazdu.

  Data dodania: 10 01 2014 · szczegóły wpisu »