LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław Firma LAJKONIK bus oferuje przewozy autokarowe (autobusowe) osobowe na trasie:z Krakowa do Katowic, z Krakowa do Wrocławia, z Katowic do Wrocławia,z Wrocławia do Katowic, z Wrocławia do Krakowa, z Katowic do Krakowa. Odjeżdżamy z następujących przystanków: Kraków, Regionalny Dworzec Autobusowy, ul. Bosacka, (górna płyta, stanowisko G1 lub G2). Katowice, Dworzec Autobusowy, ul. Ks. Piotra Skargi,(kurs w kierunku z Katowic do Wrocławia stanowisko nr 6, kurs w kierunku z Katowic do Krakowa stanowisko nr 8). Wrocław, ul. Jana Władysława Dawida, (plac około 200 m od Dworca Autobusowego). Istnieje możliwość rezerwacji biletów SMS-em na numer 666-914-120 w SMS-ie należy podać: imię, nazwisko, rodzaj kursu (od - do np. KRAKÓW - WROCŁAW), datę kursu, godzinę kursu, liczbę biletów. Na numer telefonu z którego został wysłany SMS z rezerwacją zostanie wysłane z naszej strony potwierdzenie rezerwacji miejsca/biletu.Można także zarezerwować przez panel rezerwacyjny na naszej stronie: gdzie należy wypełnić odpowiedni formularz.

Szczegóły strony www.lajkonikbus.pl:

Podlinkuj stronę www.lajkonikbus.pl:

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szczawnica Licencjonowany Przewóz Osób »

  Firma zajmuje się licencjonowanymi przewozami osób i grup zorganizowanych na terenie kraju i zagranicy. Organizuje szczególnie przewozy w najbardziej popularne miejsca Pienin i okolic. Do dyspozycji klientów autobusy i busy marki Mercedes i Setra. Firma współpracuje z wieloma biurami podróży na terenie Podhala oraz całego kraju.

  Data dodania: 18 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • JPT - Przeprowadzki »

  Przeprowadzki osób prywatnych i firm. Przeprowadzki międzynarodowe i na terenie całego kraju. Opakowania tekturowe. Kompleksowe przeprowadzki - pakowanie, rozpakowanie, demontaż i montaż mebli.

  Data dodania: 02 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • programy do tachografów »

  Programy do odczytu danych z kart kierowców i skanowania tarcz tacho, automatyczne rozliczanie danych oraz przygotowanie ewidencji czasu pracy kierowców. Obsługa tachografów oraz odczyty danych i archiwizacja.

  Data dodania: 04 09 2007 · szczegóły wpisu »
 • Firma transportowa TRANS-COM »

  TRANS-COM oferuje usługi transportu i spedycji krajowe i zagraniczne, transport maszyn oraz transport specjalistyczny.

  Data dodania: 14 09 2007 · szczegóły wpisu »
 • Transport i Spedycja Międzynarodowa - Effekt Jakb Retel »

  Świadczymy kompleksową obsługę w zakresie usług transportowych, spedycji na terenie Unii Europejskiej. Prowadzimy giełdę wolnych ładunków i samochodów oraz hurt materiałów budowlanych.

  Data dodania: 21 09 2007 · szczegóły wpisu »
 • BANEX International Transport »

  BANEX International Transport zajmuje się międzynarodowym transportem ciężarowym od 1993 r. skoncentrowanym w głównej mierze pomiędzy Grecją, a Polską wraz z państwami nadbałtyckimi tj. Litwa, Łotwa i Estonia. Zapewniamy fachową obsługę, terminowość przewozów i gwarancję bezpieczeństwa.

  Data dodania: 16 10 2007 · szczegóły wpisu »
 • POL-TRANS KALISZ, transport chłodniczy, spedycja, serwis »

  Firma Pol-Trans Kalisz zajmuje się głownie chłodniczym transportem krajowym i międzynarodowym, przy tym świadczy również usługi spedycyjne, oraz serwis i naprawę samochodów ciężarowych

  Data dodania: 23 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • XTrack monitoring pojazdów »

  XTrack GPS - system monitorowania pojazdów i maszyn, kontrola paliwa, zarządzanie flotą pojazdów i maszyn. Specjalistyczne rozwiązania dla branż: budowlanej, komunalnej, dystrybucja, FMCG, transport, rolnictwo.

  Data dodania: 24 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Pociągi »

  Czas aby w Polsce podróżni korzystający z kolei mogli godnie podróżować. Firma Arriva PCC jest nowoczesnym przewoźnikiem z którego na pewno będziemy zadowoleni. Świadczymy usługi transportu kolejowego, nasze pociągi są czyste i bezpieczne. Na stronie znajdziecie Państwo zarówno rozkłady pociągów naszych jak i rozkład jazdy PKP.

  Data dodania: 09 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • busy »

  Busy. Dysponujemy flotą nowoczesnych i dobrze wyposażonych autokarów oraz busów. Prowadzimy przewozy osobowe w kraju i na terenie krajów Unii Europejskiej. Swoją działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1994r. W naszym przedsiębiorstwie są zatrudnieni wykwalifikowani i sympatyczni kierowcy służący pomocą w walizkach. Jesteśmy w stanie zaproponować nowoczesny i sprawny tabor. Bierzemy pod uwagę warunki i wymagania stawiane przez oferenta. Poziom naszych usług jest potwierdzony przez licencje i certyfikaty, które są potrzebnego do transportu kraj zagranica. Sprawujemy swoją działalność niedaleko Zakopanego.

  Data dodania: 06 01 2009 · szczegóły wpisu »