LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław Firma LAJKONIK bus oferuje przewozy autokarowe (autobusowe) osobowe na trasie:z Krakowa do Katowic, z Krakowa do Wrocławia, z Katowic do Wrocławia,z Wrocławia do Katowic, z Wrocławia do Krakowa, z Katowic do Krakowa. Odjeżdżamy z następujących przystanków: Kraków, Regionalny Dworzec Autobusowy, ul. Bosacka, (górna płyta, stanowisko G1 lub G2). Katowice, Dworzec Autobusowy, ul. Ks. Piotra Skargi,(kurs w kierunku z Katowic do Wrocławia stanowisko nr 6, kurs w kierunku z Katowic do Krakowa stanowisko nr 8). Wrocław, ul. Jana Władysława Dawida, (plac około 200 m od Dworca Autobusowego). Istnieje możliwość rezerwacji biletów SMS-em na numer 666-914-120 w SMS-ie należy podać: imię, nazwisko, rodzaj kursu (od - do np. KRAKÓW - WROCŁAW), datę kursu, godzinę kursu, liczbę biletów. Na numer telefonu z którego został wysłany SMS z rezerwacją zostanie wysłane z naszej strony potwierdzenie rezerwacji miejsca/biletu.Można także zarezerwować przez panel rezerwacyjny na naszej stronie: gdzie należy wypełnić odpowiedni formularz.

Szczegóły strony www.lajkonikbus.pl:

Podlinkuj stronę www.lajkonikbus.pl:

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ASKEN »

  Zajmujemy obsługą profesjonalnych sieci łączności radiowej(autoryzacja MOTOROLA), oraz CB Radio. Oferujemy taksometry, kasy fiskalne i lampy taxi. Naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo i serwis. Dostarczamy urządzenia samochodowe do CAN, oraz wykonujemy profesjonalne sieci telemetryczne.

  Data dodania: 11 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • PARTNER - Międzynarodowy Przewóz Osób »

  Przewóz Osób do Niemiec, przewóz przesyłek do Niemiec

  Data dodania: 18 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Transport Międzynarodowy »

  Firma "EuroAsia Cargo Service" jest doświadczonym przedsiębiorstwem transportowym. Główne kierunki transportowe obsługiwane przez Nasza Firmę to: Iran, Kazachstan, Gruzja, Uzbekistan, Afganistan, Tadżykistan, Armenia, Azerbejdżan, Irak, Syria, Jordania, Turcja, daleka Rosja i Mongolia.

  Data dodania: 19 06 2007 · szczegóły wpisu »
 • BANEX International Transport »

  BANEX International Transport zajmuje się międzynarodowym transportem ciężarowym od 1993 r. skoncentrowanym w głównej mierze pomiędzy Grecją, a Polską wraz z państwami nadbałtyckimi tj. Litwa, Łotwa i Estonia. Zapewniamy fachową obsługę, terminowość przewozów i gwarancję bezpieczeństwa.

  Data dodania: 16 10 2007 · szczegóły wpisu »
 • Transeurobus, wynajem busów - przewozy osobowe »

  Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie transportu drogowego osób i wynajem busów wraz z kierowcą na terenie całego kraju.

  Data dodania: 04 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • P.H.U Falko-Oil hurtownia oleju opałowego, napędowego oraz firma świadcząca usługi transportowe mate »

  Doświadczenie w branży paliwowej zdobywamy już od 15 lat. Specjalizujemy się w sprzedaży oleju opałowego ekoterm plus, obecnie jako autoryzowany dystybutor koncernu ORLEN. W naszej ofercie jest również dystybucja oleju napędowego oraz usługi transportowe. Posiadamy wysokospecjalistyczny sprzęt do przewozu paliw oraz spirytusu.Zapewniamy terminowe dostawy i profesjonalną obsługą. Do każdej dostawy dołączamy świadectwo jakości. Zespół kierowców z wieloletnim doświadczeniem gwarantuje satysfakcję klienta z wykonanych usług. Stałym klientom oferujemy atrakcyjne rabaty i promocje.

  Data dodania: 10 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Taxi 7 Katowice - przewóz osób mercedes klasa E »

  Taksówka – limuzyna, czarny mercedes klasy E, z klimatyzacją, do dyspozycji klientów na Śląsku i poza nim, kierowca zna język włoski, możliwy odbiór klientów z lotnisk: Katowice Pyrzowice i Kraków Balice, płatność gotówką lub kartą płatniczą.

  Data dodania: 13 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • AMIS - liny stalowe, liny nieodkrętne, zawiesia, liny nierdzewne »

  Oferujemy: liny stalowe, liny nieodkrętne, liny nierdzewne, zawiesia. Przeprowadzamy kontrole okresowe zawiesi. Posiadamy uprawnienia UDT do konserwacji suwnic.

  Data dodania: 17 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • PIOBIN - Transport ciężki, transport specjalistyczny »

  Specjalizujemy się w transporcie na terenie Polski ładunków ciężkich, nietypowych, ponadgabarytowych, ponadnormatywnych. Działamy nieprzerwanie od 1973 roku.

  Data dodania: 17 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Transportowe Trans-Dan »

  Trans-dan Usługi Transportowe Danuta RucińskaZapewniamy profesjonalne usługi transportowe na terenie całego kraju, OFERUJEMY:TRANSPORT KRAJOWY- usługi transportowe na terenie całego kraju- obsługa firm i klientów indywidualnych- transport ładunków samochodami typu kontener o ładownościach: 4t, 6t, 7t, 10tPRZEPROWADZKI KRAJOWE- przeprowadzki domów, mieszkań, biur, magazynów- drobne przewozy lokalneZapraszamy, Trans-dan.com.pl

  Data dodania: 20 02 2009 · szczegóły wpisu »