LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław Firma LAJKONIK bus oferuje przewozy autokarowe (autobusowe) osobowe na trasie:z Krakowa do Katowic, z Krakowa do Wrocławia, z Katowic do Wrocławia,z Wrocławia do Katowic, z Wrocławia do Krakowa, z Katowic do Krakowa. Odjeżdżamy z następujących przystanków: Kraków, Regionalny Dworzec Autobusowy, ul. Bosacka, (górna płyta, stanowisko G1 lub G2). Katowice, Dworzec Autobusowy, ul. Ks. Piotra Skargi,(kurs w kierunku z Katowic do Wrocławia stanowisko nr 6, kurs w kierunku z Katowic do Krakowa stanowisko nr 8). Wrocław, ul. Jana Władysława Dawida, (plac około 200 m od Dworca Autobusowego). Istnieje możliwość rezerwacji biletów SMS-em na numer 666-914-120 w SMS-ie należy podać: imię, nazwisko, rodzaj kursu (od - do np. KRAKÓW - WROCŁAW), datę kursu, godzinę kursu, liczbę biletów. Na numer telefonu z którego został wysłany SMS z rezerwacją zostanie wysłane z naszej strony potwierdzenie rezerwacji miejsca/biletu.Można także zarezerwować przez panel rezerwacyjny na naszej stronie: gdzie należy wypełnić odpowiedni formularz.

Szczegóły strony www.lajkonikbus.pl:

Podlinkuj stronę www.lajkonikbus.pl:

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • TRANS Europejska Giełda Transportowa »

  Trans - europejska giełda wolnych pojazdów, wolnych ładunków i zleceń transportowych dla transportu i spedycji. Giełda i komunikator przeznaczona dla firm transportowych, spedycyjnych i produkcyjnych.

  Data dodania: 18 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Transport Wrocław »

  Transport towarowy na terenie Wrocławia i kraju.

  Data dodania: 07 02 2007 · szczegóły wpisu »
 • EUROTRANS - Usługi transportowe »

  EUROTRANS jest firmą przewozową, od lat obecną na polskim rynku i specjalizującą się w międzynarodowym oraz krajowym transporcie ładunków. Rozpoczęliśmy działalność gospodarczą już w 1987 roku, zaś od 1988 roku jeździmy za granicę, zarówno na wschód, jak i na zachód. Dysponujemy szeroką ofertą, która od początku połączona jest z gwarancją niezawodności usług.

  Data dodania: 06 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Rossa Spółka Jawna Nawigacja satelitarna GPS »

  Dystrybutor Nawigacji Satelitarnej do telefonów komórkowych opartych na technologii Bluetooth

  Data dodania: 31 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • programy do tachografów »

  Programy do odczytu danych z kart kierowców i skanowania tarcz tacho, automatyczne rozliczanie danych oraz przygotowanie ewidencji czasu pracy kierowców. Obsługa tachografów oraz odczyty danych i archiwizacja.

  Data dodania: 04 09 2007 · szczegóły wpisu »
 • przewozy osób »

  Miodziobus - transport osób. Jeśli interesuje Cię wynajem busów lub transport osób to zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 12 12 2007 · szczegóły wpisu »
 • DeltaMovers Kraków - transport mebli, przeprowadzki »

  Firma z Krakowa to profesjonalne usługi z zakresu przeprowadzki i transportu oraz magazynowania. Oferujemy przeprowadzki lokalne i międzynarodowe, transport specjalistyczny: mebli i ciężkich urządzeń. Posiadamy bogate doświadczenie które zapewni profesjonalną obsługę.

  Data dodania: 11 03 2008 · szczegóły wpisu »
 • wtransnet »

  Jedyna giełda na rynku z ekskluzywnym serwisem skierowanym do firm zrzeszonych w Wtransnet, który umożliwia ubezpieczenie płatności faktur w sposób natychmiastowy, przed rozpoczęciem załadunku.

  Data dodania: 04 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Logistyka z górnej półki »

  Ideą firmy jest zamysł stworzenia nowoczesnego, konkurencyjnego dobrze zarządzanego przedsiębiorstwa. Nasza oferta skierowana jest do firm i instytucji, których rozwój, sprawność działania i sukces zależy od szybkiego i sprawnego transportu oraz profesjonalnej obsługi łańcucha dostaw. Wykorzystując własne doświadczenia i znajomość problematyki transportu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 08 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Transport »

  Poland Transport jest to serwis informacyjny przedstawiający możliwości i usługi polskich firm transportowych świadczących usługi transportu międzynarodowego. Daje możliwość łatwego wyszukania informacji na temat konkretnych specjalności transportowych takich jak transport ponadnormatywny, transport kolejowy, przeprawy promowe i transport morski, transport lotniczy czy transport samochodowy. Jeśli szukacie Państwo któregoś z tych działów transportowych odwiedźcie nasz katalog Poland-Transport.eu ! Tutaj znajdziecie wszystko to, co dotyczy usług transportowych. Zapraszamy!

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »