LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław Firma LAJKONIK bus oferuje przewozy autokarowe (autobusowe) osobowe na trasie:z Krakowa do Katowic, z Krakowa do Wrocławia, z Katowic do Wrocławia,z Wrocławia do Katowic, z Wrocławia do Krakowa, z Katowic do Krakowa. Odjeżdżamy z następujących przystanków: Kraków, Regionalny Dworzec Autobusowy, ul. Bosacka, (górna płyta, stanowisko G1 lub G2). Katowice, Dworzec Autobusowy, ul. Ks. Piotra Skargi,(kurs w kierunku z Katowic do Wrocławia stanowisko nr 6, kurs w kierunku z Katowic do Krakowa stanowisko nr 8). Wrocław, ul. Jana Władysława Dawida, (plac około 200 m od Dworca Autobusowego). Istnieje możliwość rezerwacji biletów SMS-em na numer 666-914-120 w SMS-ie należy podać: imię, nazwisko, rodzaj kursu (od - do np. KRAKÓW - WROCŁAW), datę kursu, godzinę kursu, liczbę biletów. Na numer telefonu z którego został wysłany SMS z rezerwacją zostanie wysłane z naszej strony potwierdzenie rezerwacji miejsca/biletu.Można także zarezerwować przez panel rezerwacyjny na naszej stronie: gdzie należy wypełnić odpowiedni formularz.

Szczegóły strony www.lajkonikbus.pl:

Podlinkuj stronę www.lajkonikbus.pl:

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przeprowadzki Warszawa »

  Biała Technika - usługi transportowe i przeprowadzki dla wymagających, ekspresowa realizacja zleceń Warszawa-Polska-Unia Europejska. Transport towarów. przeprowadzki biur, firm i mieszkań, przewozy towarów. Nasza oferta skierowana jest do osób wymagających, oczekujących wysokich standardów realizacji zleceń.

  Data dodania: 08 09 2006 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki - przeprowadzki firm »

  Przeprowadzki - Paweł Kucharski. Usługi transportowe, przeprowadzki firm, transport mebli, przewóz towarów, transport pianin, przewóz mebli, przeprowadzki biur, przeprowadzki mieszkań

  Data dodania: 05 10 2006 · szczegóły wpisu »
 • Merona Poland »

  Komunikacja miejska jest wyposażana w kasowniki Merona. Firma produkuje automaty i urządzenia czyszczące.

  Data dodania: 02 11 2006 · szczegóły wpisu »
 • Kaszub Travel - Biuro Turystyki Zagranicznej »

  Biuro turystyczne zajmujące się obsługą grup zorganizowanych oferujemy zwłaszcza: pielgrzymki, wycieczki szkolne, oraz wyjazdy firmowe. Kaszub Travel świadczy również usługi przewozowe na terenie kraju i poza jego granicami.

  Data dodania: 07 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • EUROTRANS - Usługi transportowe »

  EUROTRANS jest firmą przewozową, od lat obecną na polskim rynku i specjalizującą się w międzynarodowym oraz krajowym transporcie ładunków. Rozpoczęliśmy działalność gospodarczą już w 1987 roku, zaś od 1988 roku jeździmy za granicę, zarówno na wschód, jak i na zachód. Dysponujemy szeroką ofertą, która od początku połączona jest z gwarancją niezawodności usług.

  Data dodania: 06 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • DUO-TRANS »

  DUO-TRANS oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie: transportu, spedycji, konfekcjonowania, pakowania, przepakowywania, wynajmu pomieszczeń biurowych, wynajmu pomieszczeń magazynowych.

  Data dodania: 21 04 2008 · szczegóły wpisu »
 • Firma transportowa »

  Firma transportowa REK jest młodą firmą prężnie rozwijającą się na rynku lokalnym, krajowym i zagranicznym. Cechuje nas duża elastyczność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, konsekwentność w działaniu, profesjonalna obsługa klienta ukierunkowana, na jakość oferowanych usług.

  Data dodania: 02 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • Marathon wynajem busów Kraków »

  Wynajem busów.Współpracujemy z biurami, firmami, klientami indywidualnymi. Zlecenia stałe i jednorazowe.

  Data dodania: 02 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • e-granity - sklep kamieniarski »

  Sprzedaż i transport wyrobów granitowych (kostka granitowa, bloki, płyty, krawężniki, parapety, meble ogrodowe, rzeźby).

  Data dodania: 06 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Kurier Siódemka - Przesyłki Ekspresowe »

  Kurierzy Siódemki, przesyłki ekspresowe, lokalne, krajowe i międzynarodowe. Na stronie rozbudowana strefa klienta z opcją sprawdzania przesyłki, drukowania listu przewozowego. Firma umieszcza informacje o usłudze VIP kurier skierowanej do banków i innych instytucji wymagających od swojej firmy kurierskiej certyfikatów ISO 9001:2000 i ISO 27001. Odwiedzający znajdą oferty pracy dla kurierów i inne w branży transportowej i logistycznej. Kurier Siódemka przesyłki kurierskie.

  Data dodania: 04 12 2008 · szczegóły wpisu »