LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław Firma LAJKONIK bus oferuje przewozy autokarowe (autobusowe) osobowe na trasie:z Krakowa do Katowic, z Krakowa do Wrocławia, z Katowic do Wrocławia,z Wrocławia do Katowic, z Wrocławia do Krakowa, z Katowic do Krakowa. Odjeżdżamy z następujących przystanków: Kraków, Regionalny Dworzec Autobusowy, ul. Bosacka, (górna płyta, stanowisko G1 lub G2). Katowice, Dworzec Autobusowy, ul. Ks. Piotra Skargi,(kurs w kierunku z Katowic do Wrocławia stanowisko nr 6, kurs w kierunku z Katowic do Krakowa stanowisko nr 8). Wrocław, ul. Jana Władysława Dawida, (plac około 200 m od Dworca Autobusowego). Istnieje możliwość rezerwacji biletów SMS-em na numer 666-914-120 w SMS-ie należy podać: imię, nazwisko, rodzaj kursu (od - do np. KRAKÓW - WROCŁAW), datę kursu, godzinę kursu, liczbę biletów. Na numer telefonu z którego został wysłany SMS z rezerwacją zostanie wysłane z naszej strony potwierdzenie rezerwacji miejsca/biletu.Można także zarezerwować przez panel rezerwacyjny na naszej stronie: gdzie należy wypełnić odpowiedni formularz.

Szczegóły strony www.lajkonikbus.pl:

Podlinkuj stronę www.lajkonikbus.pl:

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Transport Towarowy »

  Firma świadczy usługi w zakresie: Transport piasku, żwiru i innych materiałów. Przewóz kostki, krawężników, Wykopy, Wywóz gruzu, Niwelacje terenu. Ze względu na koszty transportu usługi świadczymy głównie na terenie powiatu legionowskiego (Legionowo, Chotomów, Wieliszew) i nowodworskiego. Oczywiście przyjmujemy oferty także z poza tego regionu.

  Data dodania: 02 11 2006 · szczegóły wpisu »
 • Widlak wózki widłowe »

  WIDLAK Bydgoszcz oferujemy wózki widłowe używane i nowe, wózki paletowe, wózki platformowe, części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu, wózki magazynowe, smary i oleje, opony, ogumienie, baterie trakcyjne, serwis pogwarancyjny i gwarancyjny

  Data dodania: 20 02 2007 · szczegóły wpisu »
 • poradnik przeprowadzkowy »

  Wszystko, czego potrzebujesz do przeprowadzki.

  Data dodania: 23 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • PARTNER - Międzynarodowy Przewóz Osób »

  Przewóz Osób do Niemiec, przewóz przesyłek do Niemiec

  Data dodania: 18 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz osób "Everest" s.c. »

  Licencjonowane przewozy osób, z adresu na adres, Niemcy, Francja, Belgia, Holandia, Włochy i gdzie tylko będziesz chciał. Odbieramy osoby na terenie wojew. dolnośląskiego i nie tylko. Busy z klimatyzacją i nawigacją. Możliwość wyjazdu każdego dnia tygodnia. Potrzebujesz gdzieś wyjechać ? Czekamy na Twój telefon.

  Data dodania: 03 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • Wilkurier »

  Ekspresowe przesyłki kurierskie.

  Data dodania: 10 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • e-granity - sklep kamieniarski »

  Sprzedaż i transport wyrobów granitowych (kostka granitowa, bloki, płyty, krawężniki, parapety, meble ogrodowe, rzeźby).

  Data dodania: 06 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • VIP Taxi Wrocław »

  Vip taxi Wrocław, kompleksowa obsługa przewozu osób dla firm, obsługa konferencji i zjazdów, obsługa imprez okolicznościowych i rodzinnych, odbiór i obsługa gości z lotniska i dworców, Wrocław taxi, Mercedes Vito, do 7 pasażerów

  Data dodania: 28 01 2009 · szczegóły wpisu »
 • Transport zwłok (przewóz zmarłych) »

  Transport zwłok do Polski. Przeprowadzamy międzynarodowy samochodowy transport lądowy plus lotniczy. Wykonujemy zlecenia na przewoz zwlok z zagranicy, również realizujemy czynności przygotowujące osoby zmarłego do transportu. Transport zmarłych zmarłego aż do Polski z powodu urządzenia pogrzebania zwlok. Transport zmarłego tj. transport na obszarze innego kraju, nie w Polsce, wywozu zmarłego poza tego kraju plus przywozu do Polski. Likwidujemy z rodziny bagaż związany z transportem zwlok, i podobnie materii państwowych w Polsce a w innym kraju. Często ma miejsce sytuacja, iż nieodzowne jest dokonać transportu zmarłych za granicę do ościennego państwa, ewentualnie z obcego kraju aż do naszego kraju. Transport zmarłego także prochów praktykuje się jedynie przystosowanymi specjalnymi samochodami. Transport zmarłych pw. w granicach Polski, oraz na zewnątrz granicy Kraju, w przypadku gdy zejście nastąpiło w granicach Kraju, dodatkowo za granicą może zdarzyć się jedynie po pozyskaniu przyzwolenia adekwatnego polskiego urzędu powiatowego inspektora sanitarnego. Po przedłożeniu adekwatnych dokumentów deklarujących brak przeciwności do pogrzebania innymi słowy przewozu ciała na obręb wiadomego kraju w wypadku tranzyt poza Polskę redaguje się zgodne przyzwolenie, przez właściwą organy państwowe, na terenie zostaną pochowane, odnosi to się także do państw, przez obszar mają być one przewożone. Przewóz zmarłego po terenie Kraju może nadejść tylko po dostarczeniu zgody oddanego przez konsula z Polski mieszkającego w państwie, z którego Przewóz zwłok gdzie nastąpił zgon zmarłego, zaświadczającego nieobecność ograniczeń do przewozu ciała na obszar innego państwa. Na sprowadzenie ciała z obczyzny z powodu ich pogrzebania powinno się pozyskać pozwolenie starosty zależnie od położenia, gdzie ciało mają być pochowane.

  Data dodania: 21 12 2013 · szczegóły wpisu »
 •  Pilotaż gabarytów, transport gabarytów, gabaryty, pojazdów ponadnormatywnych, nienormatywnych »

  Firma SEMI zajmuje się kompleksową obsługą transportów ponadnormatywnych, transportów nienormatywnych na terenie całego kraju.Posiadamy w pełni wyposażone pojazdy pilotujące typu BF2 oraz wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem.Nasza oferta:-pilotaże pojazdów ponadnormatywnych, nienormatywnych- pilotaż gabarytów-transport gabarytów-objazdy tras wraz z pomiarami-przygotowanie szczegółowych raportów (opis + zdjęcia) z objazdów tras-kierowanie ruchem drogowym-zezwoleniaKontakt: Tel. +48 605-788-184, +48 506-172-048, e-mail: semi.pilot@gmail.com, www.semi-pilotaz.pl

  Data dodania: 26 10 2013 · szczegóły wpisu »