LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław Firma LAJKONIK bus oferuje przewozy autokarowe (autobusowe) osobowe na trasie:z Krakowa do Katowic, z Krakowa do Wrocławia, z Katowic do Wrocławia,z Wrocławia do Katowic, z Wrocławia do Krakowa, z Katowic do Krakowa. Odjeżdżamy z następujących przystanków: Kraków, Regionalny Dworzec Autobusowy, ul. Bosacka, (górna płyta, stanowisko G1 lub G2). Katowice, Dworzec Autobusowy, ul. Ks. Piotra Skargi,(kurs w kierunku z Katowic do Wrocławia stanowisko nr 6, kurs w kierunku z Katowic do Krakowa stanowisko nr 8). Wrocław, ul. Jana Władysława Dawida, (plac około 200 m od Dworca Autobusowego). Istnieje możliwość rezerwacji biletów SMS-em na numer 666-914-120 w SMS-ie należy podać: imię, nazwisko, rodzaj kursu (od - do np. KRAKÓW - WROCŁAW), datę kursu, godzinę kursu, liczbę biletów. Na numer telefonu z którego został wysłany SMS z rezerwacją zostanie wysłane z naszej strony potwierdzenie rezerwacji miejsca/biletu.Można także zarezerwować przez panel rezerwacyjny na naszej stronie: gdzie należy wypełnić odpowiedni formularz.

Szczegóły strony www.lajkonikbus.pl:

Podlinkuj stronę www.lajkonikbus.pl:

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Transport Spedycja : SkanTransport : bezpieczny transport »

  Transport spedycja, firma transportowa SKAN początkowo specjalizowaliśmy się w dużym transporcie towarowym. Od 1996 roku, rozszerzyliśmy swoją działalność o mały transport, świadcząc usługi samochodami o ładowności od 1, 5 do 5, 5 tony i kubaturze od 10 do 33 m3.

  Data dodania: 20 06 2006 · szczegóły wpisu »
 • Dartom - transport i spedycja »

  Dartom - transport międzynarodowy i transport krajowy, spedycja oraz logistyka. Przewóz ładunków niebezpiecznych ADR oraz transport chłodniczy. Transport w całej Europie.

  Data dodania: 04 07 2006 · szczegóły wpisu »
 • Transpol Sp. J. »

  Spedycja kolejowa i przeładunki wagonów szerokotorowych na normalnotorowe i samochody w pobliżu polsko-ukraińskiego przejścia granicznego w Dorohusku. Wykonujemy przeładunki zbóż i pasz, drewna, stali, nawozów, węgla, kruszyw oraz palet.

  Data dodania: 17 07 2006 · szczegóły wpisu »
 • Trans Serwis przesyłki kurierskie »

  Wita Cię Trans Serwis – 10 lat doświadczenia w usługach kurierskich i transporcie.Naszym celem jest dostarczyć Twoje przesyłki dokładnie tam, gdzie chcesz o czasie który wybierzesz. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę we wszystkie dni w tygodniu, także w niedziele i święta.Polska i cały świat.

  Data dodania: 27 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • Przewozy osobowe STANBUS Stanisław Wieleba »

  Rozkłady jazdy i informacje o firmie STANBUS prowadzącej regularne przewozy osób na trasach Puławy-Lublin oraz Puławy-Dęblin w obu kierunkach. Oferujemy wynajem naszych busów z keriowcą na dowolne trasy na terenie całego kraju na różne okazje i imprezy okolicznościowe np: wycieczki, wesela, przysięgi, zawody sportowe, delegacje itp. Nasz tabor stanowią samochody 14 i 20 osobowe marki Mercedes Benz. Działamy od 1995r.

  Data dodania: 09 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • e-granity - sklep kamieniarski »

  Sprzedaż i transport wyrobów granitowych (kostka granitowa, bloki, płyty, krawężniki, parapety, meble ogrodowe, rzeźby).

  Data dodania: 06 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Transport Wrocław »

  MAJOR USŁUGI TRANSPORTOWE - Wrocław Polska EuropaFirma MAJOR świadczy usługi transportowe dla dużych i małych przedsiębiorstw, osób prywatnych oraz instytucji. Posiada nowoczesne samochody oraz doświadczonych kierowców, co gwarantuje terminową realizację zleceń.Gwarantujemy naszym klientom wysoki standard świadczonych usług.

  Data dodania: 29 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • AMIS - liny stalowe, liny nieodkrętne, zawiesia, liny nierdzewne »

  Oferujemy: liny stalowe, liny nieodkrętne, liny nierdzewne, zawiesia. Przeprowadzamy kontrole okresowe zawiesi. Posiadamy uprawnienia UDT do konserwacji suwnic.

  Data dodania: 17 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Transport Katowice »

  Firma transportowa Trans Taxi została założona w 1989 roku. Po otrzymaniu koncesji głównym i w zasadzie jedynym kierunkiem działalności były i są do teraz, szeroko rozumiane usługi transportowe.W zakresie usług transportu samochodowego ponad 20 letnie doświadczenie ma kolosalny wpływ na jakość świadczonych usług.Firmę Trans Taxi tworzy zespół dynamicznych ludzi z pasją i doświadczeniem, które gwarantuje pewność i punktualność realizowanych przez nas usług. Jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze.

  Data dodania: 11 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Giełda Transportowa »

  Serwis www.transport.monstro.pl to całkowicie darmowa giełda transportowa umożliwiająca skojarzenie osób, firm i instytucji chcących coś przewieźć z osobami, firmami i instytucjami zajmującymi się transportem. Ogłoszenia można dodać w dwóch kategoriach: Wolne pojazdy oraz wolne ładunki. Wyszukiwanie za pomocą intuicyjnego formularza pozwalającego określić miejsce załadunki i rozładunku, wagę ładunku, rodzaj ładunku lub pojazdu.

  Data dodania: 10 01 2014 · szczegóły wpisu »