LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław Firma LAJKONIK bus oferuje przewozy autokarowe (autobusowe) osobowe na trasie:z Krakowa do Katowic, z Krakowa do Wrocławia, z Katowic do Wrocławia,z Wrocławia do Katowic, z Wrocławia do Krakowa, z Katowic do Krakowa. Odjeżdżamy z następujących przystanków: Kraków, Regionalny Dworzec Autobusowy, ul. Bosacka, (górna płyta, stanowisko G1 lub G2). Katowice, Dworzec Autobusowy, ul. Ks. Piotra Skargi,(kurs w kierunku z Katowic do Wrocławia stanowisko nr 6, kurs w kierunku z Katowic do Krakowa stanowisko nr 8). Wrocław, ul. Jana Władysława Dawida, (plac około 200 m od Dworca Autobusowego). Istnieje możliwość rezerwacji biletów SMS-em na numer 666-914-120 w SMS-ie należy podać: imię, nazwisko, rodzaj kursu (od - do np. KRAKÓW - WROCŁAW), datę kursu, godzinę kursu, liczbę biletów. Na numer telefonu z którego został wysłany SMS z rezerwacją zostanie wysłane z naszej strony potwierdzenie rezerwacji miejsca/biletu.Można także zarezerwować przez panel rezerwacyjny na naszej stronie: gdzie należy wypełnić odpowiedni formularz.

Szczegóły strony www.lajkonikbus.pl:

Podlinkuj stronę www.lajkonikbus.pl:

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Spedycja Międzynarodowa i Transport »

  C.HARTWIG GDYNIA S.A. - Spedycja Międzynarodowa. Kompleksowa obsługa transportowo-dokumentacyjna ładunków - eksport, import, tranzyt.

  Data dodania: 28 05 2006 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki AKSEL - przeprowadzki na najwyższym poziomie »

  Firma Aksel - przeprowadzki. W pakiecie naszych usług mieści się kompleksowa organizacja: przeprowadzki biur, przeprowadzki magazynów oraz przeprowadzki mieszkań prywatnych. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 12 07 2006 · szczegóły wpisu »
 • Widlak wózki widłowe »

  WIDLAK Bydgoszcz oferujemy wózki widłowe używane i nowe, wózki paletowe, wózki platformowe, części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu, wózki magazynowe, smary i oleje, opony, ogumienie, baterie trakcyjne, serwis pogwarancyjny i gwarancyjny

  Data dodania: 20 02 2007 · szczegóły wpisu »
 • Transport Samochodowy - Usługi Transportowe "Cegiełka", przeprowadzki »

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo - transport drogowy krajowy i międzynarodowy przeprowadzki krajowe i zagraniczne (biura, mieszkania, itp.) przewozy mebli, sprzętu agd. itp. obsługa firm, dystrybucja towarów jest do Państwa dyspozycji 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Przyjmujemy i realizujemy zlecenia transportowe o każdej porze dnia i nocy przez 365 dni w roku.

  Data dodania: 23 02 2007 · szczegóły wpisu »
 • ORIONPLUS agencja celna, transport międzynarodowy, spedycja »

  Pełna obsługa celna oraz spedycyjne na terenie Europy. Posiadamy własny tabor samochodowy oraz magazyny i składy celne.

  Data dodania: 04 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż samolotów Cessna, dystrybutor samolotów Cessna w Polsce - GB Aircraft »

  Firma GB Aircraft jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę samolotów firmy Cessna. Prowadzimy sprzedaż samolotów Cessna modeli Single Engine oraz Caravan. Pomagamy w zakupie samolotów odrzutowych serii Citation.

  Data dodania: 09 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Warszawa »

  Firma Transportowa - Wultrans oferuje tanie przeprowadzki prywatne, firm, warsztatów, zakładów produkcyjnych. Darmowa wycena przeprowadzek. Nasza firma organizuje transport na terenie Warszawy i okolic. Wszystkie ceny można negocjować. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Dysponujemy samochodem Mercedes 814+winda załadowcza

  Data dodania: 15 10 2007 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem busów Lublin »

  Rozkłady jazdy i informacje o firmie prowadzącej regularne przewozy osób na na terenie miasta Lublin i woj. lubelskiego. Oferujemy wynajem naszych busów z kierowcą na dowolne trasy na terenie całego kraju na różne okazje i imprezy okolicznościowe np: wycieczki, wesela, przysięgi, zawody sportowe, delegacje itp.

  Data dodania: 04 12 2007 · szczegóły wpisu »
 • Transport Spedycja Ładunki - Serwis Ogłoszeń Spedycyjnych »

  Działamy od 2003 roku. Transport Spedycja Ładunki Powrotne i Wolne Pojazdy to wszystko znajdziesz w naszym Internetowym Serwisie Ogłoszeń Spedycyjnych. Pomagamy organizować przewozy, przesyłki, transporty, przeladunki, przeprowadzki i wszystko co z transportem samochodowym jest związane. Jeżeli masz Wolny Pojazd i szukasz dla niego ładunku lub masz Wolny ładunek i szukasz transportu to eSpedytor zaprasza.

  Data dodania: 04 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Euro Power - Busy do Holandii, busy Niemcy Holandia Polska »

  Tanie Busy do Holandii, Niemiec i Belgi, przewozy osób i paczek pod wskazany adres. Firma Euro Power świadczy usługi przewozów osób z Olsztyna, Gdańska, Torunia, Bydgoszczy, Grudziądza, Poznania i innych mniejszych miejscowości. Przewóz osób jest organizowany z adresu pod adres. Jest to doskonała alternatywa dla osób podróżujących wcześniej autokarami. Podróż busem jest o 50% krótsza, oraz cena jest adekwatna do jakości wykonywanych przez nas usług przewozowych. Aby zarezerwować swój wyjazd do Holandii, Niemiec i Belgii należy złożyć rezerwację internetową i potwierdzić ją telefonicznie.

  Data dodania: 05 12 2013 · szczegóły wpisu »