LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław Firma LAJKONIK bus oferuje przewozy autokarowe (autobusowe) osobowe na trasie:z Krakowa do Katowic, z Krakowa do Wrocławia, z Katowic do Wrocławia,z Wrocławia do Katowic, z Wrocławia do Krakowa, z Katowic do Krakowa. Odjeżdżamy z następujących przystanków: Kraków, Regionalny Dworzec Autobusowy, ul. Bosacka, (górna płyta, stanowisko G1 lub G2). Katowice, Dworzec Autobusowy, ul. Ks. Piotra Skargi,(kurs w kierunku z Katowic do Wrocławia stanowisko nr 6, kurs w kierunku z Katowic do Krakowa stanowisko nr 8). Wrocław, ul. Jana Władysława Dawida, (plac około 200 m od Dworca Autobusowego). Istnieje możliwość rezerwacji biletów SMS-em na numer 666-914-120 w SMS-ie należy podać: imię, nazwisko, rodzaj kursu (od - do np. KRAKÓW - WROCŁAW), datę kursu, godzinę kursu, liczbę biletów. Na numer telefonu z którego został wysłany SMS z rezerwacją zostanie wysłane z naszej strony potwierdzenie rezerwacji miejsca/biletu.Można także zarezerwować przez panel rezerwacyjny na naszej stronie: gdzie należy wypełnić odpowiedni formularz.

Szczegóły strony www.lajkonikbus.pl:

Podlinkuj stronę www.lajkonikbus.pl:

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dartom - transport i spedycja »

  Dartom - transport międzynarodowy i transport krajowy, spedycja oraz logistyka. Przewóz ładunków niebezpiecznych ADR oraz transport chłodniczy. Transport w całej Europie.

  Data dodania: 04 07 2006 · szczegóły wpisu »
 • Międzynarodowy przewóz samochodowy i kolejowy »

  "Bilax" Sp. z o. o. zajmuje się międzynarodowym transportem towarowym, zarówno samochodowym jak i kolejowym w krajach UE, Polsce, Białorusi, Rosji, Kazachstanie. Mamy filie na Łotwie, Białorusi i Rosji.

  Data dodania: 12 08 2006 · szczegóły wpisu »
 • Kaszub Travel - Biuro Turystyki Zagranicznej »

  Biuro turystyczne zajmujące się obsługą grup zorganizowanych oferujemy zwłaszcza: pielgrzymki, wycieczki szkolne, oraz wyjazdy firmowe. Kaszub Travel świadczy również usługi przewozowe na terenie kraju i poza jego granicami.

  Data dodania: 07 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż samolotów Cessna, dystrybutor samolotów Cessna w Polsce - GB Aircraft »

  Firma GB Aircraft jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę samolotów firmy Cessna. Prowadzimy sprzedaż samolotów Cessna modeli Single Engine oraz Caravan. Pomagamy w zakupie samolotów odrzutowych serii Citation.

  Data dodania: 09 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • przewozy osób »

  Miodziobus - transport osób. Jeśli interesuje Cię wynajem busów lub transport osób to zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 12 12 2007 · szczegóły wpisu »
 • przeprowadzki warszawa »

  Firma zajmująca się przeprowadzkami na terenie Warszawy i okolic. Oferujemy przeprowadzki, przewozy mebli oraz nietypowych przedmiotów dla firm oraz osób prywatnych. Niskie ceny oraz profesjonalne wykonywanie usług.

  Data dodania: 30 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Limuzyna Toruń »

  Firma Limuzyny24.com proponuje jedyną w swoim rodzaju, najładniejszą limuzynę w całym województwie Kujawsko-pomorskim. Niezapomniane przeżycie i romantyczny klimat prosto z Hollywood.

  Data dodania: 30 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Marek Łężniak. Usługi transportowe. »

  Główną działalnością firmy jest świadczenie usług transportowych w przewozach rzeczy, na terenie Krakowa i całego kraju.

  Data dodania: 10 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • PIOBIN - Transport ciężki, transport specjalistyczny »

  Specjalizujemy się w transporcie na terenie Polski ładunków ciężkich, nietypowych, ponadgabarytowych, ponadnormatywnych. Działamy nieprzerwanie od 1973 roku.

  Data dodania: 17 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Transport ciężarowy - Jan Stencel »

  Firma Transport ciężarowy - Jan Stencel świadczy usługi w zakresie przewozu osób i ładunków.Jesteśmy firmą z długoletnim stażem - firma powstała w 1982 roku. Przez cały okres tego czasu nabyliśmy sporo doświadczenia. Specjalizujemy się w transporcie krajowym, a w niedalekiej przyszłości również transportem międzynarodowym.Szczególnie kładziemy nacisk na bezpieczeństwo towaru, dlatego też nasze pojazdy są stale serwisowane, a kadra pracownicza ma za sobą wiele lat doświadczenia.Wszystkie przewożone ładunki ubezpieczone są na kwotę 300 000 USD. Ponadto, istnieje stały kontakt z kierowcami poprzez telefony komórkowe co ułatwia porozumiewanie się m.in. z kontrahentem.Nasze samochody zawsze docierają do celu z pełnym ładunkiem - w ustalonym terminie.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »