LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław Firma LAJKONIK bus oferuje przewozy autokarowe (autobusowe) osobowe na trasie:z Krakowa do Katowic, z Krakowa do Wrocławia, z Katowic do Wrocławia,z Wrocławia do Katowic, z Wrocławia do Krakowa, z Katowic do Krakowa. Odjeżdżamy z następujących przystanków: Kraków, Regionalny Dworzec Autobusowy, ul. Bosacka, (górna płyta, stanowisko G1 lub G2). Katowice, Dworzec Autobusowy, ul. Ks. Piotra Skargi,(kurs w kierunku z Katowic do Wrocławia stanowisko nr 6, kurs w kierunku z Katowic do Krakowa stanowisko nr 8). Wrocław, ul. Jana Władysława Dawida, (plac około 200 m od Dworca Autobusowego). Istnieje możliwość rezerwacji biletów SMS-em na numer 666-914-120 w SMS-ie należy podać: imię, nazwisko, rodzaj kursu (od - do np. KRAKÓW - WROCŁAW), datę kursu, godzinę kursu, liczbę biletów. Na numer telefonu z którego został wysłany SMS z rezerwacją zostanie wysłane z naszej strony potwierdzenie rezerwacji miejsca/biletu.Można także zarezerwować przez panel rezerwacyjny na naszej stronie: gdzie należy wypełnić odpowiedni formularz.

Szczegóły strony www.lajkonikbus.pl:

Podlinkuj stronę www.lajkonikbus.pl:

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Thermo-Car przewóz osób, klimatyzacja i zabudowa samochodów »

  Thermo-Car obsługuje przewozy pasażerskie, wycieczki objazdowe, pobytowe, wahadła czy zielone szkoły. Firma zajmuje się również profesjonalną zabudową pojazdów oraz montażem klimatyzacji i ogrzewań niezależnych w pojazdach o różnym przeznaczeniu.

  Data dodania: 08 06 2006 · szczegóły wpisu »
 • Transport Spedycja : SkanTransport : bezpieczny transport »

  Transport spedycja, firma transportowa SKAN początkowo specjalizowaliśmy się w dużym transporcie towarowym. Od 1996 roku, rozszerzyliśmy swoją działalność o mały transport, świadcząc usługi samochodami o ładowności od 1, 5 do 5, 5 tony i kubaturze od 10 do 33 m3.

  Data dodania: 20 06 2006 · szczegóły wpisu »
 • Transpol Sp. J. »

  Spedycja kolejowa i przeładunki wagonów szerokotorowych na normalnotorowe i samochody w pobliżu polsko-ukraińskiego przejścia granicznego w Dorohusku. Wykonujemy przeładunki zbóż i pasz, drewna, stali, nawozów, węgla, kruszyw oraz palet.

  Data dodania: 17 07 2006 · szczegóły wpisu »
 • Merona Poland »

  Komunikacja miejska jest wyposażana w kasowniki Merona. Firma produkuje automaty i urządzenia czyszczące.

  Data dodania: 02 11 2006 · szczegóły wpisu »
 • Usługi transportowe »

  Prowadzimy usługi transportowe do 1, 5 t. Przeprowadzki, transport mebli, wywóz rupieci, likwidacja opróżnianie mieszkań, dowóz towaru ze sklepu do klienta wraz z wniesieniem.

  Data dodania: 02 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • P&L Pindor-Transport międzynarodowy i spedycja »

  Polecamy swoje usługi w zakresie transportu międzynarodowego, krajowego oraz spedycji.

  Data dodania: 28 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • przewozy osób »

  Miodziobus - transport osób. Jeśli interesuje Cię wynajem busów lub transport osób to zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 12 12 2007 · szczegóły wpisu »
 • Koparka-Ładowarka i Transport, Wągrowiec »

  Wykonujemy prace ziemne takie jak równanie terenu, wykopy pod budynki, fundamenty, sieci wodociągowe, gazowe, kanalizacyjne, szamba. Posiadamy transport krajowy i międzynarodowy do przewozu materiałów sypkich oraz na paletach.

  Data dodania: 04 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Warszawa - osób prywatnych i firm. »

  Nasza firma profesjonalnie zajmuje się przeprowadzkami, przewozem towarów i mebli. Szybko, solidnie w rozsądnej cenie dla osób prywatnych i firm.OFERUJEMY: przeprowadzki osób prywatnych i firm, demontaż i montaż mebli, pakowanie, transport nietypowych rzeczy, wynajęcie pojazdu.

  Data dodania: 13 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Transport ciężarowy - Jan Stencel »

  Firma Transport ciężarowy - Jan Stencel świadczy usługi w zakresie przewozu osób i ładunków.Jesteśmy firmą z długoletnim stażem - firma powstała w 1982 roku. Przez cały okres tego czasu nabyliśmy sporo doświadczenia. Specjalizujemy się w transporcie krajowym, a w niedalekiej przyszłości również transportem międzynarodowym.Szczególnie kładziemy nacisk na bezpieczeństwo towaru, dlatego też nasze pojazdy są stale serwisowane, a kadra pracownicza ma za sobą wiele lat doświadczenia.Wszystkie przewożone ładunki ubezpieczone są na kwotę 300 000 USD. Ponadto, istnieje stały kontakt z kierowcami poprzez telefony komórkowe co ułatwia porozumiewanie się m.in. z kontrahentem.Nasze samochody zawsze docierają do celu z pełnym ładunkiem - w ustalonym terminie.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »