LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław Firma LAJKONIK bus oferuje przewozy autokarowe (autobusowe) osobowe na trasie:z Krakowa do Katowic, z Krakowa do Wrocławia, z Katowic do Wrocławia,z Wrocławia do Katowic, z Wrocławia do Krakowa, z Katowic do Krakowa. Odjeżdżamy z następujących przystanków: Kraków, Regionalny Dworzec Autobusowy, ul. Bosacka, (górna płyta, stanowisko G1 lub G2). Katowice, Dworzec Autobusowy, ul. Ks. Piotra Skargi,(kurs w kierunku z Katowic do Wrocławia stanowisko nr 6, kurs w kierunku z Katowic do Krakowa stanowisko nr 8). Wrocław, ul. Jana Władysława Dawida, (plac około 200 m od Dworca Autobusowego). Istnieje możliwość rezerwacji biletów SMS-em na numer 666-914-120 w SMS-ie należy podać: imię, nazwisko, rodzaj kursu (od - do np. KRAKÓW - WROCŁAW), datę kursu, godzinę kursu, liczbę biletów. Na numer telefonu z którego został wysłany SMS z rezerwacją zostanie wysłane z naszej strony potwierdzenie rezerwacji miejsca/biletu.Można także zarezerwować przez panel rezerwacyjny na naszej stronie: gdzie należy wypełnić odpowiedni formularz.

Szczegóły strony www.lajkonikbus.pl:

Podlinkuj stronę www.lajkonikbus.pl:

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Thermo-Car przewóz osób, klimatyzacja i zabudowa samochodów »

  Thermo-Car obsługuje przewozy pasażerskie, wycieczki objazdowe, pobytowe, wahadła czy zielone szkoły. Firma zajmuje się również profesjonalną zabudową pojazdów oraz montażem klimatyzacji i ogrzewań niezależnych w pojazdach o różnym przeznaczeniu.

  Data dodania: 08 06 2006 · szczegóły wpisu »
 • Dartom - transport i spedycja »

  Dartom - transport międzynarodowy i transport krajowy, spedycja oraz logistyka. Przewóz ładunków niebezpiecznych ADR oraz transport chłodniczy. Transport w całej Europie.

  Data dodania: 04 07 2006 · szczegóły wpisu »
 • Transbud - transport, ładunki kontenerowe »

  Transbud - transport kontenerów. Jeden z największych przewoźników w tym sektorze usług w Polsce (przewoźnicy kontenerowi). Firma działa od 1998 roku. Specjalizuje się w transporcie ładunków kontenerowych na terenie Polski, ze szczególnym uwzględnieniem ładunków przechodzących przez polskie porty w Gdyni, Gdańsku i Szczecinie.

  Data dodania: 20 09 2006 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz osób "Kamel Travel" »

  Nasza oferta to szeroko rozumiany przewóz osób zarówno w kraju jak i za granicą. Świadczymy usługi skierowane zarówno do firm, grup zorganizowanych jak i klientów indywidualnych. Dysponujemy nowoczesnymi autokarami, komfortowymi mikrobusami oraz luksusowymi samochodami osobowymi.

  Data dodania: 27 10 2006 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz osób "Everest" s.c. »

  Licencjonowane przewozy osób, z adresu na adres, Niemcy, Francja, Belgia, Holandia, Włochy i gdzie tylko będziesz chciał. Odbieramy osoby na terenie wojew. dolnośląskiego i nie tylko. Busy z klimatyzacją i nawigacją. Możliwość wyjazdu każdego dnia tygodnia. Potrzebujesz gdzieś wyjechać ? Czekamy na Twój telefon.

  Data dodania: 03 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • Taxi 919 Kraków »

  Oficjalnego przewoźnika Portu Lotniczego Kraków Airport w Balicach.Świadczymy m.in. następujące usługi: przewóz osób (w tym grupy do 70 osób), zakupy i przesyłki kurierskie, pomoc drogowa, transport bagażowy, kompleksowa obsługa firm, Możliwość negocjacji ceny przy kursach poza miasto. Honorujemy karty płatnicze.

  Data dodania: 04 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Reklama na samochodzie i konturowe oznakowanie pojazdów »

  Polska Grafika Samochodowa wykonuje usługi związane z oklejanie samochodów i innych pojazdów, reklamą na środkach transportu publicznego, bezinwazyjną zmianą koloru pojazdu, reklama tranzytowa i odblaskową.

  Data dodania: 09 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Tanie bilety lotnicze »

  Tanie bilety lotnicze tylko w serwisie Lataj.pl. U nas znajdziesz tanie bilety lotnicze nawet do odległych zakątków ziemi. Wybierz i zarezerwuj tanie bilety lotnicze z naszej szerokiej oferty i ciesz się z udanego lotu. Sprawdź jak szybko możesz zamówić tanie bilety lotnicze w naszym serwisie.

  Data dodania: 04 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • usługi transportowe, przeprowadzki »

  Usługi transportowe do 1, 5 tony, przeprowadzki, obsługa klientów indywidualnych i firm, szybko, tanio, solidnie

  Data dodania: 02 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • P.H.U Falko-Oil hurtownia oleju opałowego, napędowego oraz firma świadcząca usługi transportowe mate »

  Doświadczenie w branży paliwowej zdobywamy już od 15 lat. Specjalizujemy się w sprzedaży oleju opałowego ekoterm plus, obecnie jako autoryzowany dystybutor koncernu ORLEN. W naszej ofercie jest również dystybucja oleju napędowego oraz usługi transportowe. Posiadamy wysokospecjalistyczny sprzęt do przewozu paliw oraz spirytusu.Zapewniamy terminowe dostawy i profesjonalną obsługą. Do każdej dostawy dołączamy świadectwo jakości. Zespół kierowców z wieloletnim doświadczeniem gwarantuje satysfakcję klienta z wykonanych usług. Stałym klientom oferujemy atrakcyjne rabaty i promocje.

  Data dodania: 10 11 2008 · szczegóły wpisu »