LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław Firma LAJKONIK bus oferuje przewozy autokarowe (autobusowe) osobowe na trasie:z Krakowa do Katowic, z Krakowa do Wrocławia, z Katowic do Wrocławia,z Wrocławia do Katowic, z Wrocławia do Krakowa, z Katowic do Krakowa. Odjeżdżamy z następujących przystanków: Kraków, Regionalny Dworzec Autobusowy, ul. Bosacka, (górna płyta, stanowisko G1 lub G2). Katowice, Dworzec Autobusowy, ul. Ks. Piotra Skargi,(kurs w kierunku z Katowic do Wrocławia stanowisko nr 6, kurs w kierunku z Katowic do Krakowa stanowisko nr 8). Wrocław, ul. Jana Władysława Dawida, (plac około 200 m od Dworca Autobusowego). Istnieje możliwość rezerwacji biletów SMS-em na numer 666-914-120 w SMS-ie należy podać: imię, nazwisko, rodzaj kursu (od - do np. KRAKÓW - WROCŁAW), datę kursu, godzinę kursu, liczbę biletów. Na numer telefonu z którego został wysłany SMS z rezerwacją zostanie wysłane z naszej strony potwierdzenie rezerwacji miejsca/biletu.Można także zarezerwować przez panel rezerwacyjny na naszej stronie: gdzie należy wypełnić odpowiedni formularz.

Szczegóły strony www.lajkonikbus.pl:

Podlinkuj stronę www.lajkonikbus.pl:

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Opa-Opa Tours »

  Firma Opa-Opa Tours świadczy usługi w zakresie: przewozu osób z Polski do Grecji oraz z Grecji do Polski, transportu przesyłek, transferu pieniędzy. Sprzedajemy także tanie bilety lotnicze.

  Data dodania: 13 06 2006 · szczegóły wpisu »
 • Transbud - transport, ładunki kontenerowe »

  Transbud - transport kontenerów. Jeden z największych przewoźników w tym sektorze usług w Polsce (przewoźnicy kontenerowi). Firma działa od 1998 roku. Specjalizuje się w transporcie ładunków kontenerowych na terenie Polski, ze szczególnym uwzględnieniem ładunków przechodzących przez polskie porty w Gdyni, Gdańsku i Szczecinie.

  Data dodania: 20 09 2006 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki - przeprowadzki firm »

  Przeprowadzki biur, mieszkań, domów, magazynów. Solidne usługi transportowe krajowe i międzynarodowe

  Data dodania: 31 10 2006 · szczegóły wpisu »
 • TRANS Europejska Giełda Transportowa »

  Trans - europejska giełda wolnych pojazdów, wolnych ładunków i zleceń transportowych dla transportu i spedycji. Giełda i komunikator przeznaczona dla firm transportowych, spedycyjnych i produkcyjnych.

  Data dodania: 18 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Przewozy osobowe STANBUS Stanisław Wieleba »

  Rozkłady jazdy i informacje o firmie STANBUS prowadzącej regularne przewozy osób na trasach Puławy-Lublin oraz Puławy-Dęblin w obu kierunkach. Oferujemy wynajem naszych busów z keriowcą na dowolne trasy na terenie całego kraju na różne okazje i imprezy okolicznościowe np: wycieczki, wesela, przysięgi, zawody sportowe, delegacje itp. Nasz tabor stanowią samochody 14 i 20 osobowe marki Mercedes Benz. Działamy od 1995r.

  Data dodania: 09 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Firma Boczek Transport »

  Firma Transportowa Boczek z siedzibą w Zakliczynie świadczy usługi w zakresie przewozu osób na terenie Polski, Austrii, Czech i Słowacji. Posiadamy niezbędny Certyfikat Kompetencji Zawodowych w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym osób oraz Licencję na krajowy i międzynarodowy przewóz osób. Estetyka pojazdów, bardzo dobry stan techniczny, doświadczona i kulturalna obsługa kierowców gwarantuje bezpieczeństwo i punktualność podróży.

  Data dodania: 04 12 2007 · szczegóły wpisu »
 • Classtrans firma przewozowa, wynajem autobusów minibusów i limuzyn, przewóz osób transport »

  Wynajem luksusowych autobusów, minibusów i limuzyn, przewóz osób, transport. Firma Przewozowa.

  Data dodania: 21 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Wizy do Rosji, Kazachastanu, Uzbekistanu. Tanie wizy - pośrednictwo wizowe »

  Warmos oferuje tanie wizy do Rosji, Kazachstanu i Uzbekistanu. Tylko u nas wizy turystyczne, biznesowe i dwukrotne - szybko, solidnie i profesjonalnie. Oprócz wizy do Kazachstanu, Uzbekistanu czy Rosji oferujemy również wizy na Białoruś i wizy do wszystkich krajów WNP. Firma warmos posiada również ofertę turystyczną do miast takich jak Lwów, Moskwa, St.Petersburg oraz na Litwę. Zapraszamy do podróży z naszą firmą

  Data dodania: 03 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Pet-Komp Częstochowa - szybki transport i spedycja, GPS »

  Najczęściej uczęszczane przez nas kierunki to Europa Zachodnia (przede wszystkim Niemcy, Francja, Benelux, Czechy, Austria, Słowenia, Włochy, Hiszpania, Portugalia ). W wyjątkowych przypadkach dla wyjątkowych klientów takich jak państwo, jesteśmy w stanie zapewnić transport również na innych trasach przebiegających po terytorium Unii Europejskiej.

  Data dodania: 24 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • TAXI Katowice »

  AIRPORT TAXI Katowice TRANSFER : TAXI LOTNISKOKatowice-PyrzowiceKatowice-Balice Katowice-Okęcie Katowice-Wrocław Pyrzowice-BaliceNAJTANIEJ TAXI KATOWICE

  Data dodania: 26 01 2009 · szczegóły wpisu »