LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław Firma LAJKONIK bus oferuje przewozy autokarowe (autobusowe) osobowe na trasie:z Krakowa do Katowic, z Krakowa do Wrocławia, z Katowic do Wrocławia,z Wrocławia do Katowic, z Wrocławia do Krakowa, z Katowic do Krakowa. Odjeżdżamy z następujących przystanków: Kraków, Regionalny Dworzec Autobusowy, ul. Bosacka, (górna płyta, stanowisko G1 lub G2). Katowice, Dworzec Autobusowy, ul. Ks. Piotra Skargi,(kurs w kierunku z Katowic do Wrocławia stanowisko nr 6, kurs w kierunku z Katowic do Krakowa stanowisko nr 8). Wrocław, ul. Jana Władysława Dawida, (plac około 200 m od Dworca Autobusowego). Istnieje możliwość rezerwacji biletów SMS-em na numer 666-914-120 w SMS-ie należy podać: imię, nazwisko, rodzaj kursu (od - do np. KRAKÓW - WROCŁAW), datę kursu, godzinę kursu, liczbę biletów. Na numer telefonu z którego został wysłany SMS z rezerwacją zostanie wysłane z naszej strony potwierdzenie rezerwacji miejsca/biletu.Można także zarezerwować przez panel rezerwacyjny na naszej stronie: gdzie należy wypełnić odpowiedni formularz.

Szczegóły strony www.lajkonikbus.pl:

Podlinkuj stronę www.lajkonikbus.pl:

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szczawnica Licencjonowany Przewóz Osób »

  Firma zajmuje się licencjonowanymi przewozami osób i grup zorganizowanych na terenie kraju i zagranicy. Organizuje szczególnie przewozy w najbardziej popularne miejsca Pienin i okolic. Do dyspozycji klientów autobusy i busy marki Mercedes i Setra. Firma współpracuje z wieloma biurami podróży na terenie Podhala oraz całego kraju.

  Data dodania: 18 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • E. Chowaniec - firma przewozowa - wynajem autobusów »

  E. Chowaniec - firma przewozowa, wynajem autobusów, przewóz osób, wynajem autokarów, wycieczki. Oferujemy tanie, solidne, bezpieczne przewozy osób w kraju i za granicą

  Data dodania: 14 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • Firmy transportowe :: BAKTRANS »

  BAKTRANS oferuje profesjonalne usługi transportowe - przewozy międzynarodowe, transport spedycja. Inne firmy transportowe mogą nam pozazdrościć poziomu świadczonych usług.

  Data dodania: 06 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • EUROTRANS - Usługi transportowe »

  EUROTRANS jest firmą przewozową, od lat obecną na polskim rynku i specjalizującą się w międzynarodowym oraz krajowym transporcie ładunków. Rozpoczęliśmy działalność gospodarczą już w 1987 roku, zaś od 1988 roku jeździmy za granicę, zarówno na wschód, jak i na zachód. Dysponujemy szeroką ofertą, która od początku połączona jest z gwarancją niezawodności usług.

  Data dodania: 06 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż samolotów Cessna, dystrybutor samolotów Cessna w Polsce - GB Aircraft »

  Firma GB Aircraft jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę samolotów firmy Cessna. Prowadzimy sprzedaż samolotów Cessna modeli Single Engine oraz Caravan. Pomagamy w zakupie samolotów odrzutowych serii Citation.

  Data dodania: 09 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Firma transportowa »

  Firma transportowa REK jest młodą firmą prężnie rozwijającą się na rynku lokalnym, krajowym i zagranicznym. Cechuje nas duża elastyczność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, konsekwentność w działaniu, profesjonalna obsługa klienta ukierunkowana, na jakość oferowanych usług.

  Data dodania: 02 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla branży celnej. »

  Studio Oprogramowania FRAKTAL.oferuje oprogramowanie Intrastat, SAD, ECS, NCTS, Procedurę uproszczoną, AWB, CMR, EUR, Magazyn Celny i inne programy dla dla agencji celnych, firm spedycyjnych, firm importujących i eksportujących towary.

  Data dodania: 09 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Transport Wrocław »

  MAJOR USŁUGI TRANSPORTOWE - Wrocław Polska EuropaFirma MAJOR świadczy usługi transportowe dla dużych i małych przedsiębiorstw, osób prywatnych oraz instytucji. Posiada nowoczesne samochody oraz doświadczonych kierowców, co gwarantuje terminową realizację zleceń.Gwarantujemy naszym klientom wysoki standard świadczonych usług.

  Data dodania: 29 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Pet-Komp Częstochowa - szybki transport i spedycja, GPS »

  Najczęściej uczęszczane przez nas kierunki to Europa Zachodnia (przede wszystkim Niemcy, Francja, Benelux, Czechy, Austria, Słowenia, Włochy, Hiszpania, Portugalia ). W wyjątkowych przypadkach dla wyjątkowych klientów takich jak państwo, jesteśmy w stanie zapewnić transport również na innych trasach przebiegających po terytorium Unii Europejskiej.

  Data dodania: 24 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • TAXI Katowice »

  AIRPORT TAXI Katowice TRANSFER : TAXI LOTNISKOKatowice-PyrzowiceKatowice-Balice Katowice-Okęcie Katowice-Wrocław Pyrzowice-BaliceNAJTANIEJ TAXI KATOWICE

  Data dodania: 26 01 2009 · szczegóły wpisu »