LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław Firma LAJKONIK bus oferuje przewozy autokarowe (autobusowe) osobowe na trasie:z Krakowa do Katowic, z Krakowa do Wrocławia, z Katowic do Wrocławia,z Wrocławia do Katowic, z Wrocławia do Krakowa, z Katowic do Krakowa. Odjeżdżamy z następujących przystanków: Kraków, Regionalny Dworzec Autobusowy, ul. Bosacka, (górna płyta, stanowisko G1 lub G2). Katowice, Dworzec Autobusowy, ul. Ks. Piotra Skargi,(kurs w kierunku z Katowic do Wrocławia stanowisko nr 6, kurs w kierunku z Katowic do Krakowa stanowisko nr 8). Wrocław, ul. Jana Władysława Dawida, (plac około 200 m od Dworca Autobusowego). Istnieje możliwość rezerwacji biletów SMS-em na numer 666-914-120 w SMS-ie należy podać: imię, nazwisko, rodzaj kursu (od - do np. KRAKÓW - WROCŁAW), datę kursu, godzinę kursu, liczbę biletów. Na numer telefonu z którego został wysłany SMS z rezerwacją zostanie wysłane z naszej strony potwierdzenie rezerwacji miejsca/biletu.Można także zarezerwować przez panel rezerwacyjny na naszej stronie: gdzie należy wypełnić odpowiedni formularz.

Szczegóły strony www.lajkonikbus.pl:

Podlinkuj stronę www.lajkonikbus.pl:

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Międzynarodowy przewóz samochodowy i kolejowy »

  "Bilax" Sp. z o. o. zajmuje się międzynarodowym transportem towarowym, zarówno samochodowym jak i kolejowym w krajach UE, Polsce, Białorusi, Rosji, Kazachstanie. Mamy filie na Łotwie, Białorusi i Rosji.

  Data dodania: 12 08 2006 · szczegóły wpisu »
 • AD Transport - Transport międzynarodowy, krajowy »

  Oferujemy: - transport międzynarodowy na terenie Europy, - transport krajowy, - spedycja i logistyka, - przewóz ładunków drobnicowych, - przewóz ładunków niebezpiecznych.

  Data dodania: 20 02 2007 · szczegóły wpisu »
 • E. Chowaniec - firma przewozowa - wynajem autobusów »

  E. Chowaniec - firma przewozowa, wynajem autobusów, przewóz osób, wynajem autokarów, wycieczki. Oferujemy tanie, solidne, bezpieczne przewozy osób w kraju i za granicą

  Data dodania: 14 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • Busy - przewozy regionalne i zagraniczne »

  Transport i przewozy Szczecin Berlin. Wynajem autobusów oraz busów. Jeśli interesuje Cię bus Berlin to zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 15 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • P&L Pindor-Transport międzynarodowy i spedycja »

  Polecamy swoje usługi w zakresie transportu międzynarodowego, krajowego oraz spedycji.

  Data dodania: 28 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Transport - przewóz osób, wynajem busów »

  Nasza firma transportowa świadczy usługi przewozowe na terenie całego kraju.

  Data dodania: 21 04 2008 · szczegóły wpisu »
 • Transport & spedycja - BONET S.C. »

  BONET S.C. jest firmą transportową. Transport i spedycję prowadzimi na terenie całej Europy. Dysponujemy taborem chłodniczym.

  Data dodania: 21 08 2008 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla branży celnej. »

  Studio Oprogramowania FRAKTAL.oferuje oprogramowanie Intrastat, SAD, ECS, NCTS, Procedurę uproszczoną, AWB, CMR, EUR, Magazyn Celny i inne programy dla dla agencji celnych, firm spedycyjnych, firm importujących i eksportujących towary.

  Data dodania: 09 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Przewozy zagraniczne, Łódź, busy, autokary »

  Plus Tour to firma z Łodzi, prowadząca wynajem busów. Znakomici kierowcy oraz baza znakomicie utrzymanych czterokołowców to podstawa naszej filozofii. Główne obszary naszej działalności to transport osób, wynajem autokarów. Prowadzimy wynajem busów i autobusów w Łodzi, w kraju i za granicą. Naszym atutem są niskie ceny. Jesteśmy licencjonowanym przewoźnikiem osób z wieloletnim doświadczeniem w zakresie przewozu osób. Plus Tour, Łódź - przewozy turystyczne, przewozy osób. Jesteśmy rzetelną i sprawdzoną firmą, która przewóz ludzi przeprowadza zawsze punktualnie i bez ryzyka. Najwyższą jakość świadczonych przez nas usług zaręcza wielkie grono zadowolonych klientów.

  Data dodania: 18 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Giełda Transportowa »

  Serwis www.transport.monstro.pl to całkowicie darmowa giełda transportowa umożliwiająca skojarzenie osób, firm i instytucji chcących coś przewieźć z osobami, firmami i instytucjami zajmującymi się transportem. Ogłoszenia można dodać w dwóch kategoriach: Wolne pojazdy oraz wolne ładunki. Wyszukiwanie za pomocą intuicyjnego formularza pozwalającego określić miejsce załadunki i rozładunku, wagę ładunku, rodzaj ładunku lub pojazdu.

  Data dodania: 10 01 2014 · szczegóły wpisu »