LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław Firma LAJKONIK bus oferuje przewozy autokarowe (autobusowe) osobowe na trasie:z Krakowa do Katowic, z Krakowa do Wrocławia, z Katowic do Wrocławia,z Wrocławia do Katowic, z Wrocławia do Krakowa, z Katowic do Krakowa. Odjeżdżamy z następujących przystanków: Kraków, Regionalny Dworzec Autobusowy, ul. Bosacka, (górna płyta, stanowisko G1 lub G2). Katowice, Dworzec Autobusowy, ul. Ks. Piotra Skargi,(kurs w kierunku z Katowic do Wrocławia stanowisko nr 6, kurs w kierunku z Katowic do Krakowa stanowisko nr 8). Wrocław, ul. Jana Władysława Dawida, (plac około 200 m od Dworca Autobusowego). Istnieje możliwość rezerwacji biletów SMS-em na numer 666-914-120 w SMS-ie należy podać: imię, nazwisko, rodzaj kursu (od - do np. KRAKÓW - WROCŁAW), datę kursu, godzinę kursu, liczbę biletów. Na numer telefonu z którego został wysłany SMS z rezerwacją zostanie wysłane z naszej strony potwierdzenie rezerwacji miejsca/biletu.Można także zarezerwować przez panel rezerwacyjny na naszej stronie: gdzie należy wypełnić odpowiedni formularz.

Szczegóły strony www.lajkonikbus.pl:

Podlinkuj stronę www.lajkonikbus.pl:

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zakład handlu i usług transportowych Bogusława i Stanisław Sasin »

  usługi transportowe, transport, sprzedaż kruszyw płukanych i niepłukanych (tłucznia, klińca, grysu, niesortu), piasku (piachu) płukanego i zwykłego, żwiru, pospółki, piaskowca, ziemi ogrodowej, ziemi torfowej, kory ogrodowej.

  Data dodania: 06 07 2006 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem autokarów, autokary, przewozy autokarowe - Dobrucki »

  Firma Samochodowa Dobrucki działa na pomorskim rynku od 1979 roku. Jest firmą rodzinną, jej główna działalność to wynajem autokarów. Firma jest liderem pomorskiej branży przewoźników turystycznych, posiada kilkanaście komfortowych i bezpiecznych autokarów, serwisowanych regularnie w autoryzowanej stacji obsługi. Firma posiada wszelkie licencje i uprawnienia do przewozu osób w transporcie krajowym i międzynarodowym. Doświadczenie zdobyte przez wszystkie lata działalności pozwala na realizację najtrudniejszych operacji logistycznych, angażujących dużą ilość różnego rodzaju pojazdów przeznaczonych do transportu osób. Zatrudnieni w firmie kierowcy to zawodowcy z wieloletnim doświadczeniem. Firma oprócz przewozów autokarowych oferuje usługi z zakresu napraw powypadkowych autokarów i samochodów osobowych. Firma jest członkiem Pomorskiego Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych.

  Data dodania: 25 02 2007 · szczegóły wpisu »
 • Kaszub Travel - Biuro Turystyki Zagranicznej »

  Biuro turystyczne zajmujące się obsługą grup zorganizowanych oferujemy zwłaszcza: pielgrzymki, wycieczki szkolne, oraz wyjazdy firmowe. Kaszub Travel świadczy również usługi przewozowe na terenie kraju i poza jego granicami.

  Data dodania: 07 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • PARTNER - Międzynarodowy Przewóz Osób »

  Przewóz Osób do Niemiec, przewóz przesyłek do Niemiec

  Data dodania: 18 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • ORIONPLUS agencja celna, transport międzynarodowy, spedycja »

  Pełna obsługa celna oraz spedycyjne na terenie Europy. Posiadamy własny tabor samochodowy oraz magazyny i składy celne.

  Data dodania: 04 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Warszawa »

  Firma Transportowa - Wultrans oferuje tanie przeprowadzki prywatne, firm, warsztatów, zakładów produkcyjnych. Darmowa wycena przeprowadzek. Nasza firma organizuje transport na terenie Warszawy i okolic. Wszystkie ceny można negocjować. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Dysponujemy samochodem Mercedes 814+winda załadowcza

  Data dodania: 15 10 2007 · szczegóły wpisu »
 • Busy Kraków M-bus »

  Licencjonowana firma przewozowa Busy Kraków M-bus oferuje wynajem komfortowych busów w Krakowie. Usługi transportowe wykonujemy mikrobusami marki Mercedes Sprinter oraz Vito do 19 miejsc pasażerskich.

  Data dodania: 11 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Wyroby kamienne i usługi transportowe »

  Strona z informacjami o firmie Granity Sp. z.o.o., która świadczy usługi transportowe dla firm i osób prywatnych na terenie Polski i Europy. Jest też producentem krawężników, kostki granitowej i innych wyrobów z kamienia.

  Data dodania: 30 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Autoholowanie, holowanie Szczecin, pomoc drogowa w Szczecinie »

  Autoholowanie kraj i zagranica, holowanie w Szczecinie, pomoc drogowa szczecin, warsztat naprawczy 24h, awaryjne otwieranie samochodów, sprowadzanie aut z zagranicy, profesjonalne lawety.

  Data dodania: 08 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • AMIS - liny stalowe, liny nieodkrętne, zawiesia, liny nierdzewne »

  Oferujemy: liny stalowe, liny nieodkrętne, liny nierdzewne, zawiesia. Przeprowadzamy kontrole okresowe zawiesi. Posiadamy uprawnienia UDT do konserwacji suwnic.

  Data dodania: 17 12 2008 · szczegóły wpisu »