LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław Firma LAJKONIK bus oferuje przewozy autokarowe (autobusowe) osobowe na trasie:z Krakowa do Katowic, z Krakowa do Wrocławia, z Katowic do Wrocławia,z Wrocławia do Katowic, z Wrocławia do Krakowa, z Katowic do Krakowa. Odjeżdżamy z następujących przystanków: Kraków, Regionalny Dworzec Autobusowy, ul. Bosacka, (górna płyta, stanowisko G1 lub G2). Katowice, Dworzec Autobusowy, ul. Ks. Piotra Skargi,(kurs w kierunku z Katowic do Wrocławia stanowisko nr 6, kurs w kierunku z Katowic do Krakowa stanowisko nr 8). Wrocław, ul. Jana Władysława Dawida, (plac około 200 m od Dworca Autobusowego). Istnieje możliwość rezerwacji biletów SMS-em na numer 666-914-120 w SMS-ie należy podać: imię, nazwisko, rodzaj kursu (od - do np. KRAKÓW - WROCŁAW), datę kursu, godzinę kursu, liczbę biletów. Na numer telefonu z którego został wysłany SMS z rezerwacją zostanie wysłane z naszej strony potwierdzenie rezerwacji miejsca/biletu.Można także zarezerwować przez panel rezerwacyjny na naszej stronie: gdzie należy wypełnić odpowiedni formularz.

Szczegóły strony www.lajkonikbus.pl:

Podlinkuj stronę www.lajkonikbus.pl:

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • SM Logistic - Transport krajowy zagraniczny towarowy Magazynowanie towarów »

  Firma transportowa SM LOGISTIC sp. z o.o. Zajmujemy się: transport towarowy, magazynowanie towarów, transport krajowy oraz transport międzynarodowy. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 13 06 2006 · szczegóły wpisu »
 • "MK Transport" - Profesjonalne przeprowadzki i transport »

  Przeprowadzki : biur, firm, mieszkań, domów. Przewóz: Pianin, kas pancernych, obrazów. Montaż - demontaż mebli, pakowanie - rozpakowywanie.

  Data dodania: 16 10 2006 · szczegóły wpisu »
 • przeprowadzki warszawa »

  Przeprowadzki na terenie Warszawy. Magazynowanie.

  Data dodania: 23 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • Rossa Spółka Jawna Nawigacja satelitarna GPS »

  Dystrybutor Nawigacji Satelitarnej do telefonów komórkowych opartych na technologii Bluetooth

  Data dodania: 31 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • Galileo transport spedycja »

  Firma oferuje usługi transportowe krajowe i miedzynarodowe

  Data dodania: 13 03 2008 · szczegóły wpisu »
 • Classtrans firma przewozowa, wynajem autobusów minibusów i limuzyn, przewóz osób transport »

  Wynajem luksusowych autobusów, minibusów i limuzyn, przewóz osób, transport. Firma Przewozowa.

  Data dodania: 21 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • transport osobowy »

  Przewóz osób, wynajem busów, Transport Serwis. Przewóz osób nowymi minibusami marki Mercedes oraz Ford. Wynajem busów i autokarów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godz. na dobę, gwarantujemy profesjonalną obsługę

  Data dodania: 23 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • "Jazon"Przeprowadzki Międzynarodowe Warszawa eurobook »

  Firma JAZON - Transport i Przeprowadzki działa od 1990 roku. Od pierwszych dni swojego istnienia stawiamy na jakość i solidność świadczonych usług. Jest to możliwe dzięki ludziom pracującym od wielu lat w tej profesji, dobrej organizacji pracy i środkom technicznym jakimi dysponujemy.

  Data dodania: 29 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Transport Spedycja Ładunki - Serwis Ogłoszeń Spedycyjnych »

  Działamy od 2003 roku. Transport Spedycja Ładunki Powrotne i Wolne Pojazdy to wszystko znajdziesz w naszym Internetowym Serwisie Ogłoszeń Spedycyjnych. Pomagamy organizować przewozy, przesyłki, transporty, przeladunki, przeprowadzki i wszystko co z transportem samochodowym jest związane. Jeżeli masz Wolny Pojazd i szukasz dla niego ładunku lub masz Wolny ładunek i szukasz transportu to eSpedytor zaprasza.

  Data dodania: 04 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Transport zwłok (przewóz zmarłych) »

  Transport zwłok do Polski. Przeprowadzamy międzynarodowy samochodowy transport lądowy plus lotniczy. Wykonujemy zlecenia na przewoz zwlok z zagranicy, również realizujemy czynności przygotowujące osoby zmarłego do transportu. Transport zmarłych zmarłego aż do Polski z powodu urządzenia pogrzebania zwlok. Transport zmarłego tj. transport na obszarze innego kraju, nie w Polsce, wywozu zmarłego poza tego kraju plus przywozu do Polski. Likwidujemy z rodziny bagaż związany z transportem zwlok, i podobnie materii państwowych w Polsce a w innym kraju. Często ma miejsce sytuacja, iż nieodzowne jest dokonać transportu zmarłych za granicę do ościennego państwa, ewentualnie z obcego kraju aż do naszego kraju. Transport zmarłego także prochów praktykuje się jedynie przystosowanymi specjalnymi samochodami. Transport zmarłych pw. w granicach Polski, oraz na zewnątrz granicy Kraju, w przypadku gdy zejście nastąpiło w granicach Kraju, dodatkowo za granicą może zdarzyć się jedynie po pozyskaniu przyzwolenia adekwatnego polskiego urzędu powiatowego inspektora sanitarnego. Po przedłożeniu adekwatnych dokumentów deklarujących brak przeciwności do pogrzebania innymi słowy przewozu ciała na obręb wiadomego kraju w wypadku tranzyt poza Polskę redaguje się zgodne przyzwolenie, przez właściwą organy państwowe, na terenie zostaną pochowane, odnosi to się także do państw, przez obszar mają być one przewożone. Przewóz zmarłego po terenie Kraju może nadejść tylko po dostarczeniu zgody oddanego przez konsula z Polski mieszkającego w państwie, z którego Przewóz zwłok gdzie nastąpił zgon zmarłego, zaświadczającego nieobecność ograniczeń do przewozu ciała na obszar innego państwa. Na sprowadzenie ciała z obczyzny z powodu ich pogrzebania powinno się pozyskać pozwolenie starosty zależnie od położenia, gdzie ciało mają być pochowane.

  Data dodania: 21 12 2013 · szczegóły wpisu »