LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław Firma LAJKONIK bus oferuje przewozy autokarowe (autobusowe) osobowe na trasie:z Krakowa do Katowic, z Krakowa do Wrocławia, z Katowic do Wrocławia,z Wrocławia do Katowic, z Wrocławia do Krakowa, z Katowic do Krakowa. Odjeżdżamy z następujących przystanków: Kraków, Regionalny Dworzec Autobusowy, ul. Bosacka, (górna płyta, stanowisko G1 lub G2). Katowice, Dworzec Autobusowy, ul. Ks. Piotra Skargi,(kurs w kierunku z Katowic do Wrocławia stanowisko nr 6, kurs w kierunku z Katowic do Krakowa stanowisko nr 8). Wrocław, ul. Jana Władysława Dawida, (plac około 200 m od Dworca Autobusowego). Istnieje możliwość rezerwacji biletów SMS-em na numer 666-914-120 w SMS-ie należy podać: imię, nazwisko, rodzaj kursu (od - do np. KRAKÓW - WROCŁAW), datę kursu, godzinę kursu, liczbę biletów. Na numer telefonu z którego został wysłany SMS z rezerwacją zostanie wysłane z naszej strony potwierdzenie rezerwacji miejsca/biletu.Można także zarezerwować przez panel rezerwacyjny na naszej stronie: gdzie należy wypełnić odpowiedni formularz.

Szczegóły strony www.lajkonikbus.pl:

Podlinkuj stronę www.lajkonikbus.pl:

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wypożyczalnia przyczep w Katowicach »

  Wypożyczalnia Przyczep w Katowicach Załężu

  Data dodania: 29 07 2006 · szczegóły wpisu »
 • Merona Poland »

  Komunikacja miejska jest wyposażana w kasowniki Merona. Firma produkuje automaty i urządzenia czyszczące.

  Data dodania: 02 11 2006 · szczegóły wpisu »
 • Enterprise »

  ENTERPRISE jest wiodącym polskim operatorem logistycznym oferującym realizację kompleksowych usług transportowo-spedycyjnych i specjalizującym się zwłaszcza w obsłudze Skandynawii.

  Data dodania: 07 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • P&L Pindor-Transport międzynarodowy i spedycja »

  Polecamy swoje usługi w zakresie transportu międzynarodowego, krajowego oraz spedycji.

  Data dodania: 28 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • tanie bilety lotnicze »

  Tanie bilety lotnicze do wszystkich krajów Europy. Wyszukiwarka biletów możliwość porównania cen.

  Data dodania: 11 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Transport Międzynarodowy »

  Firma nasza specjalizuje się w międzynarodowych usługach transportowych i spedycyjnych. Przewozimy ładunki do wszystkich krajów Unii Europejskiej oraz do krajów z poza Unii.Posiadamy nowoczesny tabor samochodowy (ciągniki siodłowe z naczepami oplandekowanymi o długości 13, 6 m i ładowności od 3, 5 t do 24 t) marki RENAULT, VOLVO.Wszystkie zestawy drogowe posiadają pełne ubezpieczenie (OC, NW, AC i OCP). Pracujemy zgodnie z Konwencją o Umowie Międzynarodowego Przewozu Towarów i Usług z zastosowaniem m.in. karnetów TIR.Gwarantowany wysoki poziom obsługi i terminowość dostaw jest między innymi dzięki temu, że mamy 24h kontakt telefoniczny z kierowcami, oraz systemy nawigacji satelitarnej – GPS.Współpracujemy z wieloma firmami transportowymi i spedycyjnymi. Pojazdy nasze mogą być podstawiane pod załadunek przez 24h na dobę, we wszystkie dni tygodnia

  Data dodania: 04 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • AR-SPEED Przewozy do Holandii »

  Ar-speed - Przewóz osób do Holandii. Zapewniamy najbezpieczniejszy transport krajowy oraz międzynarodowy. Oprócz usług przewozowych na terenie Polski oferujemy krajowy i międzynarodowy przewóz osób do Holandii, Niemiec oraz Belgii. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transporcie osób do holandii i towarów.

  Data dodania: 09 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Dworce kolejowe »

  Największe polskie dworce i stacje kolejowe. Dworce kolejowe za granicą. Informacje, dane podstawowe, galeria.

  Data dodania: 24 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • AMIS - liny stalowe, liny nieodkrętne, zawiesia, liny nierdzewne »

  Oferujemy: liny stalowe, liny nieodkrętne, liny nierdzewne, zawiesia. Przeprowadzamy kontrole okresowe zawiesi. Posiadamy uprawnienia UDT do konserwacji suwnic.

  Data dodania: 17 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Transport do Izraela - www.transportizrael.pl »

  Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu możemy zaoferować naszym klientom poczucie bezpieczeństwa oraz najwyższą jakość – Transport Izrael to najlepszy wybór. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko idelanie dopasowaną ofertę do potrzeb klienta ale i gwarancję, że każda przesyłka objęta jest ubezpieczeniem, dzięki czemu mogą Państwo spać spokojnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na www.transportizrael.pl.

  Data dodania: 30 12 2013 · szczegóły wpisu »