LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław Firma LAJKONIK bus oferuje przewozy autokarowe (autobusowe) osobowe na trasie:z Krakowa do Katowic, z Krakowa do Wrocławia, z Katowic do Wrocławia,z Wrocławia do Katowic, z Wrocławia do Krakowa, z Katowic do Krakowa. Odjeżdżamy z następujących przystanków: Kraków, Regionalny Dworzec Autobusowy, ul. Bosacka, (górna płyta, stanowisko G1 lub G2). Katowice, Dworzec Autobusowy, ul. Ks. Piotra Skargi,(kurs w kierunku z Katowic do Wrocławia stanowisko nr 6, kurs w kierunku z Katowic do Krakowa stanowisko nr 8). Wrocław, ul. Jana Władysława Dawida, (plac około 200 m od Dworca Autobusowego). Istnieje możliwość rezerwacji biletów SMS-em na numer 666-914-120 w SMS-ie należy podać: imię, nazwisko, rodzaj kursu (od - do np. KRAKÓW - WROCŁAW), datę kursu, godzinę kursu, liczbę biletów. Na numer telefonu z którego został wysłany SMS z rezerwacją zostanie wysłane z naszej strony potwierdzenie rezerwacji miejsca/biletu.Można także zarezerwować przez panel rezerwacyjny na naszej stronie: gdzie należy wypełnić odpowiedni formularz.

Szczegóły strony www.lajkonikbus.pl:

Podlinkuj stronę www.lajkonikbus.pl:

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Euro Shipping Spedycja Miedzynarodowa »

  Oferujemy kompleksowa obsluge spedycyjna ladunkow w kontenerach oraz drobnicy w imporcie oraz eksporcie do i ze wszystkich portow swiata.

  Data dodania: 13 06 2007 · szczegóły wpisu »
 • Portal transportowy »

  Wszystko o logistyce, spedycji, transporcie. Tylko tu znajdziecie najnowsze wiadomości logistyczne z kraju i ze świata, ogłoszenia, słownik i forum logistyczne, giełda transportowa, katalog książek branżowych, dział wiedzy, dział prawny i inne.

  Data dodania: 05 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Transport i Spedycja Międzynarodowa - Effekt Jakb Retel »

  Świadczymy kompleksową obsługę w zakresie usług transportowych, spedycji na terenie Unii Europejskiej. Prowadzimy giełdę wolnych ładunków i samochodów oraz hurt materiałów budowlanych.

  Data dodania: 21 09 2007 · szczegóły wpisu »
 • BANEX International Transport »

  BANEX International Transport zajmuje się międzynarodowym transportem ciężarowym od 1993 r. skoncentrowanym w głównej mierze pomiędzy Grecją, a Polską wraz z państwami nadbałtyckimi tj. Litwa, Łotwa i Estonia. Zapewniamy fachową obsługę, terminowość przewozów i gwarancję bezpieczeństwa.

  Data dodania: 16 10 2007 · szczegóły wpisu »
 • Taxi 919 Kraków »

  Oficjalnego przewoźnika Portu Lotniczego Kraków Airport w Balicach.Świadczymy m.in. następujące usługi: przewóz osób (w tym grupy do 70 osób), zakupy i przesyłki kurierskie, pomoc drogowa, transport bagażowy, kompleksowa obsługa firm, Możliwość negocjacji ceny przy kursach poza miasto. Honorujemy karty płatnicze.

  Data dodania: 04 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • XTrack monitoring pojazdów »

  XTrack GPS - system monitorowania pojazdów i maszyn, kontrola paliwa, zarządzanie flotą pojazdów i maszyn. Specjalistyczne rozwiązania dla branż: budowlanej, komunalnej, dystrybucja, FMCG, transport, rolnictwo.

  Data dodania: 24 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Limuzyna Toruń »

  Firma Limuzyny24.com proponuje jedyną w swoim rodzaju, najładniejszą limuzynę w całym województwie Kujawsko-pomorskim. Niezapomniane przeżycie i romantyczny klimat prosto z Hollywood.

  Data dodania: 30 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Logistyka z górnej półki »

  Ideą firmy jest zamysł stworzenia nowoczesnego, konkurencyjnego dobrze zarządzanego przedsiębiorstwa. Nasza oferta skierowana jest do firm i instytucji, których rozwój, sprawność działania i sukces zależy od szybkiego i sprawnego transportu oraz profesjonalnej obsługi łańcucha dostaw. Wykorzystując własne doświadczenia i znajomość problematyki transportu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 08 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Marek Łężniak. Usługi transportowe. »

  Główną działalnością firmy jest świadczenie usług transportowych w przewozach rzeczy, na terenie Krakowa i całego kraju.

  Data dodania: 10 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • F.H.U Crist - Przewóz osób, wynajem busów Tychy, usługi transportowe Tychy »

  Usługi transportowe, przewóz osób, wynajem busów
  F.H.U. C R I S T Licencjonowany przewoźnik z Tychów.
  Zapewniamy Państwu miłą i profesjonalna obsługę, a także wysoki komfort podróżowania. Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta spełniała wymagania finansowe jak i uwzględniała osobiste uwarunkowania. Do każdego z zamówień podchodzimy indywidualnie, uwzględniając wszystkie oczekiwania oraz wymogi naszych Klientów. Zależy nam, aby każde zlecenie było wynikiem partnerskiego działania co w efekcie może stać się początkiem wieloletniej współpracy.
  Przede wszystkim ważne są dla nas bezpieczeństwo i profesjonalne podejście do tego co robimy dlatego flota, którą dysponujemy pozwala na komfortowe i bezpieczne podróżowanie, posiada klimatyzację, fotele z indywidualną regulacją położenia, system nagłośnienia. Wszystkie nasze samochody regularnie są serwisowane i sprawdzane pod względem technicznym.
  Posiadamy wszelkie wymagane prawem zezwolenia na prowadzenie działalności- przewozu osób.  WWW . BUSY . TYCHY . PL

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »