LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław Firma LAJKONIK bus oferuje przewozy autokarowe (autobusowe) osobowe na trasie:z Krakowa do Katowic, z Krakowa do Wrocławia, z Katowic do Wrocławia,z Wrocławia do Katowic, z Wrocławia do Krakowa, z Katowic do Krakowa. Odjeżdżamy z następujących przystanków: Kraków, Regionalny Dworzec Autobusowy, ul. Bosacka, (górna płyta, stanowisko G1 lub G2). Katowice, Dworzec Autobusowy, ul. Ks. Piotra Skargi,(kurs w kierunku z Katowic do Wrocławia stanowisko nr 6, kurs w kierunku z Katowic do Krakowa stanowisko nr 8). Wrocław, ul. Jana Władysława Dawida, (plac około 200 m od Dworca Autobusowego). Istnieje możliwość rezerwacji biletów SMS-em na numer 666-914-120 w SMS-ie należy podać: imię, nazwisko, rodzaj kursu (od - do np. KRAKÓW - WROCŁAW), datę kursu, godzinę kursu, liczbę biletów. Na numer telefonu z którego został wysłany SMS z rezerwacją zostanie wysłane z naszej strony potwierdzenie rezerwacji miejsca/biletu.Można także zarezerwować przez panel rezerwacyjny na naszej stronie: gdzie należy wypełnić odpowiedni formularz.

Szczegóły strony www.lajkonikbus.pl:

Podlinkuj stronę www.lajkonikbus.pl:

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Trans-Tok »

  Celem firmy jest zapewnienie klientom kompleksowej obsługi logistycznej. Usługi transportowe: transport i spedycja krajowa i międzynarodowa, ADR. Usługi magazynowe.

  Data dodania: 07 07 2006 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki AKSEL - przeprowadzki na najwyższym poziomie »

  Firma Aksel - przeprowadzki. W pakiecie naszych usług mieści się kompleksowa organizacja: przeprowadzki biur, przeprowadzki magazynów oraz przeprowadzki mieszkań prywatnych. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 12 07 2006 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Warszawa »

  Biała Technika - usługi transportowe i przeprowadzki dla wymagających, ekspresowa realizacja zleceń Warszawa-Polska-Unia Europejska. Transport towarów. przeprowadzki biur, firm i mieszkań, przewozy towarów. Nasza oferta skierowana jest do osób wymagających, oczekujących wysokich standardów realizacji zleceń.

  Data dodania: 08 09 2006 · szczegóły wpisu »
 • Transeurobus, wynajem busów - przewozy osobowe »

  Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie transportu drogowego osób i wynajem busów wraz z kierowcą na terenie całego kraju.

  Data dodania: 04 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • transport osobowy »

  Przewóz osób, wynajem busów, Transport Serwis. Przewóz osób nowymi minibusami marki Mercedes oraz Ford. Wynajem busów i autokarów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godz. na dobę, gwarantujemy profesjonalną obsługę

  Data dodania: 23 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • POL-TRANS KALISZ, transport chłodniczy, spedycja, serwis »

  Firma Pol-Trans Kalisz zajmuje się głownie chłodniczym transportem krajowym i międzynarodowym, przy tym świadczy również usługi spedycyjne, oraz serwis i naprawę samochodów ciężarowych

  Data dodania: 23 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Limuzyna Toruń »

  Firma Limuzyny24.com proponuje jedyną w swoim rodzaju, najładniejszą limuzynę w całym województwie Kujawsko-pomorskim. Niezapomniane przeżycie i romantyczny klimat prosto z Hollywood.

  Data dodania: 30 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Łódź - RUN transport&logistics »

  Firma RUN od ponad 10 lat oferuje obsługę przeprowadzek na terenie Łodzi i całego kraju. Naszą podstawową usługą są przeprowadzki, ale oferujemy też inne usługi w zakresie transportu mienia.

  Data dodania: 15 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki, Usługi Transportowe »

  Firma świadczy profesjonalne usługi transportowe i przeprowadzkina terenie całego kraju Przeprowadzki domów, mieszkań, biur, sklepów, magazynów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę. Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź korzystając z formularza na naszej stronie internetowej, bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące przeprowadzek i transportu.

  Data dodania: 07 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • PIOBIN - Transport ciężki, transport specjalistyczny »

  Specjalizujemy się w transporcie na terenie Polski ładunków ciężkich, nietypowych, ponadgabarytowych, ponadnormatywnych. Działamy nieprzerwanie od 1973 roku.

  Data dodania: 17 12 2008 · szczegóły wpisu »