LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław Firma LAJKONIK bus oferuje przewozy autokarowe (autobusowe) osobowe na trasie:z Krakowa do Katowic, z Krakowa do Wrocławia, z Katowic do Wrocławia,z Wrocławia do Katowic, z Wrocławia do Krakowa, z Katowic do Krakowa. Odjeżdżamy z następujących przystanków: Kraków, Regionalny Dworzec Autobusowy, ul. Bosacka, (górna płyta, stanowisko G1 lub G2). Katowice, Dworzec Autobusowy, ul. Ks. Piotra Skargi,(kurs w kierunku z Katowic do Wrocławia stanowisko nr 6, kurs w kierunku z Katowic do Krakowa stanowisko nr 8). Wrocław, ul. Jana Władysława Dawida, (plac około 200 m od Dworca Autobusowego). Istnieje możliwość rezerwacji biletów SMS-em na numer 666-914-120 w SMS-ie należy podać: imię, nazwisko, rodzaj kursu (od - do np. KRAKÓW - WROCŁAW), datę kursu, godzinę kursu, liczbę biletów. Na numer telefonu z którego został wysłany SMS z rezerwacją zostanie wysłane z naszej strony potwierdzenie rezerwacji miejsca/biletu.Można także zarezerwować przez panel rezerwacyjny na naszej stronie: gdzie należy wypełnić odpowiedni formularz.

Szczegóły strony www.lajkonikbus.pl:

Podlinkuj stronę www.lajkonikbus.pl:

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Trans-Tok »

  Celem firmy jest zapewnienie klientom kompleksowej obsługi logistycznej. Usługi transportowe: transport i spedycja krajowa i międzynarodowa, ADR. Usługi magazynowe.

  Data dodania: 07 07 2006 · szczegóły wpisu »
 • Transport Towarowy »

  Firma świadczy usługi w zakresie: Transport piasku, żwiru i innych materiałów. Przewóz kostki, krawężników, Wykopy, Wywóz gruzu, Niwelacje terenu. Ze względu na koszty transportu usługi świadczymy głównie na terenie powiatu legionowskiego (Legionowo, Chotomów, Wieliszew) i nowodworskiego. Oczywiście przyjmujemy oferty także z poza tego regionu.

  Data dodania: 02 11 2006 · szczegóły wpisu »
 • Banex International Transport »

  Firma Banex International Transport oferuje transport do Grecji - ładunki do Grecji. Naszą specjalizacją jest Grecja. Na naszych stronach znajdziecie Państwo informacje o firmie, historię powstania, filozofię, opis taboru, a także dane kontaktowe z mapą dojazdu oraz formularz. Strona dostępna jest w wersji polskiej i angielskiej.

  Data dodania: 23 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Gardo Transport Łódź »

  transport Łódź, usługi transportowe Łódź, przewozy w Łodzi

  Data dodania: 27 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Auto Pack »

  Transport i spedycja na terenie kraju oraz w ruhu międzynarodowym.

  Data dodania: 06 10 2007 · szczegóły wpisu »
 • Reklama na samochodzie i konturowe oznakowanie pojazdów »

  Polska Grafika Samochodowa wykonuje usługi związane z oklejanie samochodów i innych pojazdów, reklamą na środkach transportu publicznego, bezinwazyjną zmianą koloru pojazdu, reklama tranzytowa i odblaskową.

  Data dodania: 09 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Transport Wrocław »

  MAJOR USŁUGI TRANSPORTOWE - Wrocław Polska EuropaFirma MAJOR świadczy usługi transportowe dla dużych i małych przedsiębiorstw, osób prywatnych oraz instytucji. Posiada nowoczesne samochody oraz doświadczonych kierowców, co gwarantuje terminową realizację zleceń.Gwarantujemy naszym klientom wysoki standard świadczonych usług.

  Data dodania: 29 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem mikrobusów »

  OFERUJEMY: • kompleksowa obsługa firm i ambasad • transfer lotniskowy • spotkania biznesowe • obsługa targów i konferencji • obsługa planów zdjęciowych i sesji fotograficznych • trasy koncertowe • imprezy okolicznościowe (śluby, wesela, wieczory panieńskie i kawalerskie) • imprezy masowe

  Data dodania: 30 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Marek Łężniak. Usługi transportowe. »

  Główną działalnością firmy jest świadczenie usług transportowych w przewozach rzeczy, na terenie Krakowa i całego kraju.

  Data dodania: 10 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • F.H.U Crist - Przewóz osób, wynajem busów Tychy, usługi transportowe Tychy »

  Usługi transportowe, przewóz osób, wynajem busów
  F.H.U. C R I S T Licencjonowany przewoźnik z Tychów.
  Zapewniamy Państwu miłą i profesjonalna obsługę, a także wysoki komfort podróżowania. Dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta spełniała wymagania finansowe jak i uwzględniała osobiste uwarunkowania. Do każdego z zamówień podchodzimy indywidualnie, uwzględniając wszystkie oczekiwania oraz wymogi naszych Klientów. Zależy nam, aby każde zlecenie było wynikiem partnerskiego działania co w efekcie może stać się początkiem wieloletniej współpracy.
  Przede wszystkim ważne są dla nas bezpieczeństwo i profesjonalne podejście do tego co robimy dlatego flota, którą dysponujemy pozwala na komfortowe i bezpieczne podróżowanie, posiada klimatyzację, fotele z indywidualną regulacją położenia, system nagłośnienia. Wszystkie nasze samochody regularnie są serwisowane i sprawdzane pod względem technicznym.
  Posiadamy wszelkie wymagane prawem zezwolenia na prowadzenie działalności- przewozu osób.  WWW . BUSY . TYCHY . PL

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »