LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław Firma LAJKONIK bus oferuje przewozy autokarowe (autobusowe) osobowe na trasie:z Krakowa do Katowic, z Krakowa do Wrocławia, z Katowic do Wrocławia,z Wrocławia do Katowic, z Wrocławia do Krakowa, z Katowic do Krakowa. Odjeżdżamy z następujących przystanków: Kraków, Regionalny Dworzec Autobusowy, ul. Bosacka, (górna płyta, stanowisko G1 lub G2). Katowice, Dworzec Autobusowy, ul. Ks. Piotra Skargi,(kurs w kierunku z Katowic do Wrocławia stanowisko nr 6, kurs w kierunku z Katowic do Krakowa stanowisko nr 8). Wrocław, ul. Jana Władysława Dawida, (plac około 200 m od Dworca Autobusowego). Istnieje możliwość rezerwacji biletów SMS-em na numer 666-914-120 w SMS-ie należy podać: imię, nazwisko, rodzaj kursu (od - do np. KRAKÓW - WROCŁAW), datę kursu, godzinę kursu, liczbę biletów. Na numer telefonu z którego został wysłany SMS z rezerwacją zostanie wysłane z naszej strony potwierdzenie rezerwacji miejsca/biletu.Można także zarezerwować przez panel rezerwacyjny na naszej stronie: gdzie należy wypełnić odpowiedni formularz.

Szczegóły strony www.lajkonikbus.pl:

Podlinkuj stronę www.lajkonikbus.pl:

LAJKONIK busy autobusy autokary Kraków-Katowice-Wrocław

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przeprowadzki Sidor »

  Transport krajowy i międzynarodowy - przeprowadzki biur, mieszkań

  Data dodania: 09 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • ASKEN »

  Zajmujemy obsługą profesjonalnych sieci łączności radiowej(autoryzacja MOTOROLA), oraz CB Radio. Oferujemy taksometry, kasy fiskalne i lampy taxi. Naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo i serwis. Dostarczamy urządzenia samochodowe do CAN, oraz wykonujemy profesjonalne sieci telemetryczne.

  Data dodania: 11 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • Bilety lotnicze »

  Zapraszamy do korzystania z naszej wyszukiwarki, która pozwoli Państwu w wygodny sposób on-line zakupić bilety lotnicze. Rezerwacja biletów lotniczych, bogata oferta, loty na cały świat, promocyjne ceny, wszystkie linie lotnicze.

  Data dodania: 31 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Euro Shipping Spedycja Miedzynarodowa »

  Oferujemy kompleksowa obsluge spedycyjna ladunkow w kontenerach oraz drobnicy w imporcie oraz eksporcie do i ze wszystkich portow swiata.

  Data dodania: 13 06 2007 · szczegóły wpisu »
 • PAGANINI - Transport, Logistyka, Spedycja »

  Jesteśmy firmą transportową działającą na rynku przewozów międzynarodowych 8 lat.Od roku 2004 w wyniku podziału MEGA s.c. na dział handlowy i transportowy działamy pod nazwą: Firma „PAGANINI” I Grzegorz Gaj. Swoją działalność rozpoczynaliśmy w 1998 roku jako importer i eksporter owoców i warzyw z terenów Europy Zachodniej i Południowej. Przed wejściem w struktury EU podążając za zmianami na rynku przewozów, rozpoznaliśmy potrzebę wydzielenia Działu Transportu w niezależną, autonomiczną firmę transportową. Tak powstał PAGANINI oraz nasze motto: „Ładunki obsługujemy koncertowo.

  Data dodania: 18 06 2007 · szczegóły wpisu »
 • Wilkurier »

  Ekspresowe przesyłki kurierskie.

  Data dodania: 10 06 2008 · szczegóły wpisu »
 • Taxi 919 Kraków »

  Oficjalnego przewoźnika Portu Lotniczego Kraków Airport w Balicach.Świadczymy m.in. następujące usługi: przewóz osób (w tym grupy do 70 osób), zakupy i przesyłki kurierskie, pomoc drogowa, transport bagażowy, kompleksowa obsługa firm, Możliwość negocjacji ceny przy kursach poza miasto. Honorujemy karty płatnicze.

  Data dodania: 04 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Wyroby kamienne i usługi transportowe »

  Strona z informacjami o firmie Granity Sp. z.o.o., która świadczy usługi transportowe dla firm i osób prywatnych na terenie Polski i Europy. Jest też producentem krawężników, kostki granitowej i innych wyrobów z kamienia.

  Data dodania: 30 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Warszawa - osób prywatnych i firm. »

  Nasza firma profesjonalnie zajmuje się przeprowadzkami, przewozem towarów i mebli. Szybko, solidnie w rozsądnej cenie dla osób prywatnych i firm.OFERUJEMY: przeprowadzki osób prywatnych i firm, demontaż i montaż mebli, pakowanie, transport nietypowych rzeczy, wynajęcie pojazdu.

  Data dodania: 13 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • TSM - transport, spedycja, logistyka »

  TSM - transport, spedycja, logistyka - świadczy usługi w zakresie transportu międzynarodowego, krajowego. Zajmuje się także logistyką - posiada własne magazyny. Naszym priorytetem jest pełne zadowolenie Klienta - dotrzymanie wszystkich zobowiązań w zakresie czasu, warunków i bezpieczeństwa realizowanych usług. Stale podnosimy poziom naszych usług, ponieważ w relacjach Klient - wykonawca ważny jest dla nas wspólny rozwój i wspólnie osiągnięte korzyści.

  Oferujemy przewozy całopojazdowe, doładunkowe oraz drobnicowe. Długoletnie doświadczenie w branży transport - spedycja - logistyka, pozwala nam zagwarantować elastyczność i wysoki standard usług spedycyjno - transportowych w korzystnej relacji jakości do ceny. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby fizyczne.

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »