KRASNALEK - Krasnale ogrodowe - produkcja i sprzedaż

KRASNALEK - Krasnale ogrodowe - produkcja i sprzedaż Wejdź i zakup wspaniałe krasnale ogrodowe do swojego ogrodu. Tylko u nas w firmie Krasnalek. Jesteśmy producentem i sprzedawcą krasnali. Oferujemy kilka typów krasnali w różnych rozmiarach a także wg. wzoru klienta. Ceny konkurencyjne.

Szczegóły strony www.krasnalek.kierz.pl:

Podlinkuj stronę www.krasnalek.kierz.pl:

KRASNALEK - Krasnale ogrodowe - produkcja i sprzedaż

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ogrodnictwo, nasiona, sadzonki, cebulki »

  Oferujemy usługi ogrodnicze, sprzedaż nasion i sadzonek, oraz cebulek. Sprzedaż narzędzi ogrodniczych i folii.

  Data dodania: 16 06 2006 · szczegóły wpisu »
 • Mój staw - jak powstawał i jak się zmienia »

  Moja witryna to historia i dzień dzisiejszy ogrodowego stawu. Pierwsze zdjęcia umieszczone w witrynie pochodzą z roku 1995, a zmiany stawu i jego rozwój następujący z biegiem lat ilustrują każdego roku dziesiątki zdjęć. Witryna zawiera również opisy i setki doskonałych zdjęć ponad 100 gatunków zwierząt i roślin wodnych. Witryna powstała w 1999 roku i jest aktualizowana przeze mnie w każdy weekend.

  Data dodania: 29 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody zimowe, oranżerie - firma Expert - Zbigniew Chęciński »

  Ogrody zimowe - Profesjonalne projektowanie i wykonawstwo ogrodów zimowych i oranżerii.

  Data dodania: 13 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów »

  Projektowanie i zakładanie ogrodów, realizacja, aranżacja terenów zieleni, Ogrodnik Trzebinia ul.Targowa 12A. W zakres działalności wchodzą zarówno ogrody przydomowe, jak i zagospodarowywanie terenów zieleni przy firmach. Współpracujemy tylko z profesjonalnymi gospodarstwami szkółkarskimi i ogrodniczymi. Udzielamy gwarancji na oferowane przez nas usługi. Pielęgnacja i ochrona roślin.

  Data dodania: 19 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Kronen-Klasmann-podłoża uprawne i rolnicze »

  Zdecydowała o tym dalekowzroczność i świadomość, że razem dwie tak silne marki jak KRONEN i KLASMANN są w stanie sprostać najbardziej wyszukanym potrzebom ogrodniczego rynku. Właściciele KRONEN i KLASMANNA postanowili produkować podłoża do profesjonalnych upraw roślin wspólnie: w fabrykach Grupy KLASMANN-DEILMANN: z Silute, na Litwie, Geeste, i Sedelsberg w Niemczech oraz w Schiedam w Holandii, oraz w firmie Lasland mającej swą siedzibę w Polsce w Grądach k/Gryfic (gdzie dotychczas produkowano wyłącznie ziemię KRONEN).

  Data dodania: 19 06 2007 · szczegóły wpisu »
 • Grupa TARGET »

  Grupa TARGET specjalizuje się produkcji Nawozów Kolorowych oraz w konfekcjonowaniu środków ochrony i pielęgnacji roślin. Posiada maszyny do pakowania zarówno produktów sypkich (proszki i granulaty) jak i płynów. Stale rozbudowuje własną linię produktową, w oparciu o preparaty renomowanych producentów światowych. Świadczy też kompleksowe usługi konfekcjonowania produktów sypkich i płynnych, począwszy od projektowania i dobór opakowania, przez pozyskanie materiałów opakowaniowych, a na wysyłce wyrobu do klienta kończąc.

  Data dodania: 04 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • agroflora ogrodniczy sklep internetowy »

  ogrodniczy sklep internetowy agroflora http://www.agroflora.pl w ofercie szeroka gama nawozów, podłoży ogrodniczych, nasion i sadzonek, środków ochrony roślin, narzędzi i maszyn. Strona firmowa firmy Agro-Flora sklep ogrodniczy, strona zawiera informacje o firmie oraz prezentuje ofertę firmy.

  Data dodania: 15 09 2007 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja szklarniowa pomidorów i ogórków »

  Produkujemy ekologicznie pomidory i ogórki. Sprzedaż hurtowa i detaliczna.

  Data dodania: 15 10 2007 · szczegóły wpisu »
 • Gospodarstwo Ogrodnicze Edmund Mielewczyk »

  Produkujemy rośliny wrzosowate, które świetnie nadają się do dekoracji balkonów i ogrodów, także zimą. Oferujemy wrzosy w 40 odmianach, wrzośce w 6 odmianach, azalie japońskie, rododendrony karłowe, borówkę brusznicę, wrzosy irlandzkie i inne.

  Data dodania: 13 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia ogrodnicza E-Gardenion.pl »

  W ofercie E-Gardenion znajdą Państwo całą gamę mebli ogrodowych takich jak leżaki, stoły, pawilony czy parasole ogrodowe. E-Gardenion służy też szerokim wyborem narzędzi ogrodniczych do drewna, gleby, roślin, trawników czy konewek oraz zraszaczy. Z ofertą E-Gardenion uzyskają Państwo również zadowalające plony roślin. Dzięki proponowanym tu nawozom do pielęgnacji roślin wasze kwiaty, trawniki czy krzewy będą przepiękne.

  Data dodania: 24 02 2014 · szczegóły wpisu »