KRASNALEK - Krasnale ogrodowe - produkcja i sprzedaż

KRASNALEK - Krasnale ogrodowe - produkcja i sprzedaż Wejdź i zakup wspaniałe krasnale ogrodowe do swojego ogrodu. Tylko u nas w firmie Krasnalek. Jesteśmy producentem i sprzedawcą krasnali. Oferujemy kilka typów krasnali w różnych rozmiarach a także wg. wzoru klienta. Ceny konkurencyjne.

Szczegóły strony www.krasnalek.kierz.pl:

Podlinkuj stronę www.krasnalek.kierz.pl:

KRASNALEK - Krasnale ogrodowe - produkcja i sprzedaż

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Centrum Ogrodnicze CARDEMO w Nowym Targu »

  Firma nasza zajmuje się sprzedażą artykułów ogrodniczych, pozwalających utrzymać piękną zieleń w Państwa ogrodach. Najwyższa jakość towarów występujących w naszej ofercie gwarantuje prawdziwą przyjemność z każdego wyjścia do ogrodu.

  Data dodania: 19 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Gospodarstwo Ogrodnicze Gorczyńscy »

  Gospodarstwo Ogrodnicze Gorczyńscy – W naszej ofercie znajdą Państwo bogatą gamę kwiatów balkonowych i rabatowych, kwiaty wiosenne, prymule, byliny, pelargonie, begonie, surfinie, petunie, niecierpek nowogwinejski, bratki, prymule oraz chryzantemy.

  Data dodania: 27 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Sklep z Nawozami dla Ogrodnictwa »

  Sklep Internetowy PPHU Metalex oferuje nawozy dla ogrodnictwa w atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 02 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody zimowe, oranżerie - firma Expert - Zbigniew Chęciński »

  Ogrody zimowe, oranżerie - Profesjonalne projektowanie i wykonawstwo ogrodów zimowych i oranżerii

  Data dodania: 06 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Sidbank - oryginalne nasiona bezpośrednio od producenta »

  sklep internetowy z oryginalnymi nasionami konopii, prosto od producenta. Staramy sie o certyfikat HempLobby. Kup i skomentuj!

  Data dodania: 16 11 2007 · szczegóły wpisu »
 • Borówka Amerykańska AMA »

  Strona opisująca nasze gospodarstwo produkujące owoce borówki amerykańskiej (blueberry). Owoce borówki amerykańskiej dostępne są od lipca do września. Na stronie oprócz pełnej oferty, kontaktu znajdziecie Państwo mnóstwo ciekawych informacji na temat borówki takich jak: historia, pochodzenie, właściwości lecznicze oraz przepisy kulinarne. Strona w wielu językach. Zapraszamy. Mazowieckie.

  Data dodania: 24 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Automatyczny system nawadniania roślin balkonowych »

  Sprzedaż systemów do automatycznego nawadniania roslin doniczkowych, w skrzynkach balkonowych, wolnostojacych roslin na tarasie oraz bonsai, uwzględniających nasłonecznienie, temperaturę powietrza, wilgotność i wielkość roślin.

  Data dodania: 12 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy sklep ogrodniczy Rosa - Sprzęt i narzędzia ogrodnicze »

  Internetowy sklep ogrodniczy Rosa. Sklep oferuje sprzęt i narzędzia ogrodnicze znanych firm: Gardena, Fiskars, Kwazar, Kabit, Intex, Bestway, Krause. Profesjonalne usługi ogrodnicze - projekty, wykonawstwo.

  Data dodania: 29 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie ogrodów - projekt ogrodu i kompleksowe wykonanie | Lawner »

  Działalność związaną z ogrodami rozpoczęliśmy w 2007 roku. Jako firma Lawner oferujemy dziś kompleksowe zakładanie ogrodów, choć początkowo specjalizowaliśmy się w projektowaniu, zakładaniu i serwisowaniu systemów automatycznego nawadniania, opierając je o podzespoły wiodących marek tej branży takich jak Rain Bird, Toro, Hunter czy Gardena.Dostrzegając potrzeby rozwijającego się rynku z biegiem lat postanowiliśmy rozwinąć swoją działalność o dodatkowe usługi. Na początku o zakładanie trawników zarówno z siewu, jak i układanych z rolki oraz pielęgnację terenów zielonych, taką jak wertykulację, aerację czy przycinanie roślin. Następnie do naszej oferty wprowadziliśmy projektowanie ogrodów przydomowych, terenów zielonych przy obiektach komercyjnych oraz przestrzeni miejskiej, a także ich kompleksowe wykonanie od projektu, przez przygotowanie terenu pod inwestycję, stworzenie ogrodu, jego nawadnianie, na pielęgnacji kończąc. Obecnie zakładanie ogrodów jest naszą priorytetową działalnością, ale ciągle się rozwijamy, aby sprostać wyzwaniom jakie stawiają przed nami nasi klienci.W naszej ofercie dzięki współpracy z firmą CEL-NAR znajduje się również wypożyczalnia maszyn.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia ogrodnicza E-Gardenion.pl »

  W ofercie E-Gardenion znajdą Państwo całą gamę mebli ogrodowych takich jak leżaki, stoły, pawilony czy parasole ogrodowe. E-Gardenion służy też szerokim wyborem narzędzi ogrodniczych do drewna, gleby, roślin, trawników czy konewek oraz zraszaczy. Z ofertą E-Gardenion uzyskają Państwo również zadowalające plony roślin. Dzięki proponowanym tu nawozom do pielęgnacji roślin wasze kwiaty, trawniki czy krzewy będą przepiękne.

  Data dodania: 24 02 2014 · szczegóły wpisu »