KRASNALEK - Krasnale ogrodowe - produkcja i sprzedaż

KRASNALEK - Krasnale ogrodowe - produkcja i sprzedaż Wejdź i zakup wspaniałe krasnale ogrodowe do swojego ogrodu. Tylko u nas w firmie Krasnalek. Jesteśmy producentem i sprzedawcą krasnali. Oferujemy kilka typów krasnali w różnych rozmiarach a także wg. wzoru klienta. Ceny konkurencyjne.

Szczegóły strony www.krasnalek.kierz.pl:

Podlinkuj stronę www.krasnalek.kierz.pl:

KRASNALEK - Krasnale ogrodowe - produkcja i sprzedaż

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zamiatarki agregaty prądotwórcze kosiarki glebogryzarki - Krysiak »

  Maszyny i urządzenia ogrodnicze Krysiak - glebogryzarki, zamiatarki, kosiarki, agregaty prądotwórcze, traktorki, kosy spalinowe, pilarki, przycinarki, systemy zraszające.

  Data dodania: 29 06 2006 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Sztuki Ogrodowej - Projektowanie Ogrodów »

  Profesjonalne projektowanie ogrodów i kompleksowe zakładanie ogrodów. Niebanalne projekty. Ogrody na dachach, ogródki miejskie, ogrody przy willach oraz tereny zieleni wokół posiadłości wiejskich. Działamy na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Doświadczenie zdobyte w Anglii, Irlandii i USA.

  Data dodania: 04 09 2006 · szczegóły wpisu »
 • Mój staw - jak powstawał i jak się zmienia »

  Moja witryna to historia i dzień dzisiejszy ogrodowego stawu. Pierwsze zdjęcia umieszczone w witrynie pochodzą z roku 1995, a zmiany stawu i jego rozwój następujący z biegiem lat ilustrują każdego roku dziesiątki zdjęć. Witryna zawiera również opisy i setki doskonałych zdjęć ponad 100 gatunków zwierząt i roślin wodnych. Witryna powstała w 1999 roku i jest aktualizowana przeze mnie w każdy weekend.

  Data dodania: 29 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Ogrodnicze CARDEMO w Nowym Targu »

  Firma nasza zajmuje się sprzedażą artykułów ogrodniczych, pozwalających utrzymać piękną zieleń w Państwa ogrodach. Najwyższa jakość towarów występujących w naszej ofercie gwarantuje prawdziwą przyjemność z każdego wyjścia do ogrodu.

  Data dodania: 19 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Ogrodnicze Krzak »

  Sklep ogrodniczy znajdujący sie na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego. Sprzedaż nasion, ziemi i podłoży, folii, środków ochrony roślin, roślin ozdobnych, narzędzi, drzew i krzewów owocowych.

  Data dodania: 09 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Nasiona Egzotyczne »

  Witamy Zapraszamy do zakupu Nasion Roślin Egzotycznych Unikatowych na Skale Światową Posiadamy najbogatszą ofertę w Polsce przy najniższych cenach zapraszamy wszystkich do zakupów posiadamy między innymi Palmy mrozoodporne Bambusy Mrozoodporne oraz wiele wiele innych zapraszamy 24 / h.

  Data dodania: 14 11 2007 · szczegóły wpisu »
 • Sidbank - oryginalne nasiona bezpośrednio od producenta »

  sklep internetowy z oryginalnymi nasionami konopii, prosto od producenta. Staramy sie o certyfikat HempLobby. Kup i skomentuj!

  Data dodania: 16 11 2007 · szczegóły wpisu »
 • krzewy borówkowe »

  Krzewy borówkowe- różnorodność odmian, połączenie tradycji i nowoczesnych technologi rozmnażania krzewów borówkowych.

  Data dodania: 06 02 2008 · szczegóły wpisu »
 • Drzewa i krzewy »

  Szkółka istnieje od roku 1980, cała jej powierzchnia w chwili obecnej wynosi 7, 5ha, z czego ok. 3, 5 ha to uprawy pojemnikowe. Szkółka specjalizuje się w produkcji iglastych i liściastych drzew i krzewów ozdobnych, w doniczkach o pojemności od 2 do 15 litrów.Oferta Acrocony obejmuje duży zestaw, nieprzerwanie rozszerzany o kolejne gatunki i odmiany. Na skutek wieloletniej współpracy ze szkółkami krajowymi i zagranicznymi dostarcza Nabywcom drzewa i krzewy ozdobne doskonałe do każdego ogrodu. Szczególną uwagę przykłada do wysokiej jakości wytwarzanego materiału.Dostępny na stronie spis drzew i krzewów ozdobnych pomoże Państwu zaznajomić się z propozycją szkółki i wybrać piękne rośliny ozdobne, które uatrakcyjnią i upiększą Państwa ogród, balkon czy taras.Szkółka zrzeszona jest w Związku Szkółkarzy Polskich od początku jego istnienia tj. od roku 1991, a także bierze co roku udział w wystawach „Zieleń to życie” i „ Mazowiecka Zieleń”

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tunele foliowe i szklarnie Krosagro »

  Krosagro to tunele foliowe i szklarnie wykonane z ocynkowanych ogniowo elementów stalowych. W ofercie Krosagro znajdują się również namioty garażowe oraz magazynowe. Tunele oraz szklarnie Krosagro służą do ochrony upraw owoców, warzyw i kwiatów. Oferta Krosagro skierowana jest zarówno do drobnych sadowników jak i do dużych przedsiębiorstw rolniczych. Tunele Krosagro to uniwersalny produkt przystosowany do bardzo zróżnicowanych warunków pogodowych.
  Krosagro jest marką uznanego producenta rur i profili stalowych, firmy Stal Impex Sp. z o. o.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »