KRASNALEK - Krasnale ogrodowe - produkcja i sprzedaż

KRASNALEK - Krasnale ogrodowe - produkcja i sprzedaż Wejdź i zakup wspaniałe krasnale ogrodowe do swojego ogrodu. Tylko u nas w firmie Krasnalek. Jesteśmy producentem i sprzedawcą krasnali. Oferujemy kilka typów krasnali w różnych rozmiarach a także wg. wzoru klienta. Ceny konkurencyjne.

Szczegóły strony www.krasnalek.kierz.pl:

Podlinkuj stronę www.krasnalek.kierz.pl:

KRASNALEK - Krasnale ogrodowe - produkcja i sprzedaż

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Liliowce - Hemerocallis »

  Prowadzimy sprzedaż sadzonek liliowców. Katalog odmian liliowców, porady hodowcy liliowców. Liliowce - zastosowanie i uprawa, katalog liliowców, galeria zdjęć liliowców, możliwość zakupu sadzonek, choroby liliowców, ciekawostki, odmiany liliowców, wszystko o liliowcach.

  Data dodania: 28 09 2006 · szczegóły wpisu »
 • Nasiona, sadzonki, nawozy | Magra Bydgoszcz »

  Magra Bydgoszcz - sprzedaż nasion i sadzonek kwiatów rabatowych, balkonowych oraz bylin. Oferujemy nasiona warzyw gruntowych i szklarniowych. Oferta obejmuje akcesoria ogrodnicze, w tym nawozy, doniczki oraz entomografy. Do każdego zamówienia złożonego przez Internet 3 % rabatu

  Data dodania: 23 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Ogrodnicze CARDEMO w Nowym Targu »

  Firma nasza zajmuje się sprzedażą artykułów ogrodniczych, pozwalających utrzymać piękną zieleń w Państwa ogrodach. Najwyższa jakość towarów występujących w naszej ofercie gwarantuje prawdziwą przyjemność z każdego wyjścia do ogrodu.

  Data dodania: 19 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Hedera Service »

  Projektujemy i urządzamy ogrody i inną zieleń, zajmujemy się również pielęgnacją, instalacją systemów automatycznego podlewania, oświetleniem, zielenią we wnętrzach na tarasach itp.

  Data dodania: 09 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Sztuki Ogrodowej s.c »

  Oferujemy profesjonalne usługi projektowe i wykonawcze z zakresu urzdzania ogrodów przydomowych, publicznych terenów zieleni i urządzania zieleni we wnętrzach.

  Data dodania: 15 10 2007 · szczegóły wpisu »
 • Czarny Bez Sampo Sadzonki »

  Oferujemy jesienne (październik) 2008r. sadzonki bzu czarnego odmiany Sampo w pierwszym wyborze.Odmiana duńska jedna z najbardziej plennych.

  Data dodania: 21 01 2008 · szczegóły wpisu »
 • Winnica Golesz »

  Profesjonalne sadzonki winorośli, projektowanie winnic..

  Data dodania: 01 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy sklep ogrodniczy Rosa - Sprzęt i narzędzia ogrodnicze »

  Internetowy sklep ogrodniczy Rosa. Sklep oferuje sprzęt i narzędzia ogrodnicze znanych firm: Gardena, Fiskars, Kwazar, Kabit, Intex, Bestway, Krause. Profesjonalne usługi ogrodnicze - projekty, wykonawstwo.

  Data dodania: 29 12 2008 · szczegóły wpisu »
 • Drzewa i krzewy »

  Szkółka istnieje od roku 1980, cała jej powierzchnia w chwili obecnej wynosi 7, 5ha, z czego ok. 3, 5 ha to uprawy pojemnikowe. Szkółka specjalizuje się w produkcji iglastych i liściastych drzew i krzewów ozdobnych, w doniczkach o pojemności od 2 do 15 litrów.Oferta Acrocony obejmuje duży zestaw, nieprzerwanie rozszerzany o kolejne gatunki i odmiany. Na skutek wieloletniej współpracy ze szkółkami krajowymi i zagranicznymi dostarcza Nabywcom drzewa i krzewy ozdobne doskonałe do każdego ogrodu. Szczególną uwagę przykłada do wysokiej jakości wytwarzanego materiału.Dostępny na stronie spis drzew i krzewów ozdobnych pomoże Państwu zaznajomić się z propozycją szkółki i wybrać piękne rośliny ozdobne, które uatrakcyjnią i upiększą Państwa ogród, balkon czy taras.Szkółka zrzeszona jest w Związku Szkółkarzy Polskich od początku jego istnienia tj. od roku 1991, a także bierze co roku udział w wystawach „Zieleń to życie” i „ Mazowiecka Zieleń”

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia ogrodnicza E-Gardenion.pl »

  W ofercie E-Gardenion znajdą Państwo całą gamę mebli ogrodowych takich jak leżaki, stoły, pawilony czy parasole ogrodowe. E-Gardenion służy też szerokim wyborem narzędzi ogrodniczych do drewna, gleby, roślin, trawników czy konewek oraz zraszaczy. Z ofertą E-Gardenion uzyskają Państwo również zadowalające plony roślin. Dzięki proponowanym tu nawozom do pielęgnacji roślin wasze kwiaty, trawniki czy krzewy będą przepiękne.

  Data dodania: 24 02 2014 · szczegóły wpisu »