KRASNALEK - Krasnale ogrodowe - produkcja i sprzedaż

KRASNALEK - Krasnale ogrodowe - produkcja i sprzedaż Wejdź i zakup wspaniałe krasnale ogrodowe do swojego ogrodu. Tylko u nas w firmie Krasnalek. Jesteśmy producentem i sprzedawcą krasnali. Oferujemy kilka typów krasnali w różnych rozmiarach a także wg. wzoru klienta. Ceny konkurencyjne.

Szczegóły strony www.krasnalek.kierz.pl:

Podlinkuj stronę www.krasnalek.kierz.pl:

KRASNALEK - Krasnale ogrodowe - produkcja i sprzedaż

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ogrodnictwo, nasiona, sadzonki, cebulki »

  Oferujemy usługi ogrodnicze, sprzedaż nasion i sadzonek, oraz cebulek. Sprzedaż narzędzi ogrodniczych i folii.

  Data dodania: 16 06 2006 · szczegóły wpisu »
 • Serwis informacyjny o kosiarkach »

  Serwis informacyjny o kosiarkach. Historia kosiarki, kosiarka spalinowa, kosiarka ręczna, automatyczna, elektryczna, poduszkowa i inne. Koszenie jest nierozłącznie związane z naszą cywilizacją – poznaj kosiarki.

  Data dodania: 17 02 2007 · szczegóły wpisu »
 • Kronen-Klasmann-podłoża uprawne i rolnicze »

  Zdecydowała o tym dalekowzroczność i świadomość, że razem dwie tak silne marki jak KRONEN i KLASMANN są w stanie sprostać najbardziej wyszukanym potrzebom ogrodniczego rynku. Właściciele KRONEN i KLASMANNA postanowili produkować podłoża do profesjonalnych upraw roślin wspólnie: w fabrykach Grupy KLASMANN-DEILMANN: z Silute, na Litwie, Geeste, i Sedelsberg w Niemczech oraz w Schiedam w Holandii, oraz w firmie Lasland mającej swą siedzibę w Polsce w Grądach k/Gryfic (gdzie dotychczas produkowano wyłącznie ziemię KRONEN).

  Data dodania: 19 06 2007 · szczegóły wpisu »
 • Grupa TARGET »

  Grupa TARGET specjalizuje się produkcji Nawozów Kolorowych oraz w konfekcjonowaniu środków ochrony i pielęgnacji roślin. Posiada maszyny do pakowania zarówno produktów sypkich (proszki i granulaty) jak i płynów. Stale rozbudowuje własną linię produktową, w oparciu o preparaty renomowanych producentów światowych. Świadczy też kompleksowe usługi konfekcjonowania produktów sypkich i płynnych, począwszy od projektowania i dobór opakowania, przez pozyskanie materiałów opakowaniowych, a na wysyłce wyrobu do klienta kończąc.

  Data dodania: 04 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • krzewy borówkowe »

  Krzewy borówkowe- różnorodność odmian, połączenie tradycji i nowoczesnych technologi rozmnażania krzewów borówkowych.

  Data dodania: 06 02 2008 · szczegóły wpisu »
 • ERZETKA Architektura Krajobrazu- Projektujemy i wykonujemy ogrody, tereny zieleni. »

  Projekty, wykonawstwo ogrodów: ogrody, tereny zieleni, nawadnianie, kosztorysy ogrodnicze, place zabaw, sprzedaż roślin.

  Data dodania: 26 02 2008 · szczegóły wpisu »
 • Trawniki ozdobne i użytkowe »

  Serwis ogrodniczy poświęcony zakładaniu i pielęgnacji trawników. Na stronie znajdują się informacje o projektowaniu, wyborze nasion oraz zabiegach pielęgnacyjnych.

  Data dodania: 29 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Drzewa i krzewy »

  Szkółka istnieje od roku 1980, cała jej powierzchnia w chwili obecnej wynosi 7, 5ha, z czego ok. 3, 5 ha to uprawy pojemnikowe. Szkółka specjalizuje się w produkcji iglastych i liściastych drzew i krzewów ozdobnych, w doniczkach o pojemności od 2 do 15 litrów.Oferta Acrocony obejmuje duży zestaw, nieprzerwanie rozszerzany o kolejne gatunki i odmiany. Na skutek wieloletniej współpracy ze szkółkami krajowymi i zagranicznymi dostarcza Nabywcom drzewa i krzewy ozdobne doskonałe do każdego ogrodu. Szczególną uwagę przykłada do wysokiej jakości wytwarzanego materiału.Dostępny na stronie spis drzew i krzewów ozdobnych pomoże Państwu zaznajomić się z propozycją szkółki i wybrać piękne rośliny ozdobne, które uatrakcyjnią i upiększą Państwa ogród, balkon czy taras.Szkółka zrzeszona jest w Związku Szkółkarzy Polskich od początku jego istnienia tj. od roku 1991, a także bierze co roku udział w wystawach „Zieleń to życie” i „ Mazowiecka Zieleń”

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • art. ogrodnicze rolnicze, agrowłókniny, agrotkaniny, hodowla karmowa »

  Hurt detal artykuły ogrodznicze rolnicze agrowłókniny agrotkaniny plandeki hodowla karmowa świersze karaczany tureckie mączniki maty bambusowe siatki ocynkowane na voliery handel e-handel dzianiny cieniujące dla domu i ogrodu najlepsze rozwiązania porady techniczne forum dla ogrodników gdzie kupić zastosowanie agrotkaniny zastosowanie agrowłókniny

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodeus.pl »

  Z pomocą platformy internetowej Ogrodeus.pl użytkownicy, którzy marzą o własnym, przepięknym ogrodzie, będą mogli samodzielnie wybrać rośliny ogrodowe oraz umieścić je na planie. Portal dysponuje katalogiem roślin ogrodowych, do których udostępnia także specjalną „instrukcję obsługi”, w której znajdują się informacje o pielęgnacji każdego gatunku roślin. Ponadto dzięki pomocy wirtualnego architekta można zaprojektować swój ogród.

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »