KRASNALEK - Krasnale ogrodowe - produkcja i sprzedaż

KRASNALEK - Krasnale ogrodowe - produkcja i sprzedaż Wejdź i zakup wspaniałe krasnale ogrodowe do swojego ogrodu. Tylko u nas w firmie Krasnalek. Jesteśmy producentem i sprzedawcą krasnali. Oferujemy kilka typów krasnali w różnych rozmiarach a także wg. wzoru klienta. Ceny konkurencyjne.

Szczegóły strony www.krasnalek.kierz.pl:

Podlinkuj stronę www.krasnalek.kierz.pl:

KRASNALEK - Krasnale ogrodowe - produkcja i sprzedaż

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sztuka Krajobrazu »

  Architektura Krajobrazu i ogrody to specjalizacja firmy. Profesjonalne projektowanie ogrodów oraz zakładanie ogrodów prywatnych i publicznych na terenie Warszawa i całej Polski. Przeprowadzamy inwentaryzacje, wykonujemy kompleksowe projekty zagospodarowania terenu, projekty szaty roślinnej oraz projekty małej architektury ogrodowej. Opracowujemy aranżacje oświetlenia ogrodowego i dobieramy wyposażenie ogrodowe. Prowadzimy autorski nadzór budowlany lub sami realizujemy inwestycję.

  Data dodania: 04 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Grający ogród »

  Prowadzimy sprzedaż lamp ogrodowych oraz głośników ogrodowych w kształcie kamieni.

  Data dodania: 01 06 2007 · szczegóły wpisu »
 • Kronen-Klasmann-podłoża uprawne i rolnicze »

  Zdecydowała o tym dalekowzroczność i świadomość, że razem dwie tak silne marki jak KRONEN i KLASMANN są w stanie sprostać najbardziej wyszukanym potrzebom ogrodniczego rynku. Właściciele KRONEN i KLASMANNA postanowili produkować podłoża do profesjonalnych upraw roślin wspólnie: w fabrykach Grupy KLASMANN-DEILMANN: z Silute, na Litwie, Geeste, i Sedelsberg w Niemczech oraz w Schiedam w Holandii, oraz w firmie Lasland mającej swą siedzibę w Polsce w Grądach k/Gryfic (gdzie dotychczas produkowano wyłącznie ziemię KRONEN).

  Data dodania: 19 06 2007 · szczegóły wpisu »
 • Green Profi - Profesjonalna zieleń - Nowoczesne, modernistyczne donice, oryginalne rośliny »

  Profesjonalna zieleń i nowoczesne donice, tereny zielone wokół obiektów użyteczności publicznej, aranżacje roślinne do wnętrz biurowych.

  Data dodania: 16 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • ART GARDEN - firma ogrodnicza i sklepy ogrodnicze - aby Twój ogród był piękny »

  Firma ogrodnicza ART GARDEN świadczy usługi ogrodnicze (Warszawa i okolice): projektujemy i wykonujemy ogrody, zakładamy również systemy nawadniające i oświetlenie ogrodowe. firma Artgarden to też sklepy ogrodnicze.

  Data dodania: 05 02 2008 · szczegóły wpisu »
 • krzewy borówkowe »

  Krzewy borówkowe- różnorodność odmian, połączenie tradycji i nowoczesnych technologi rozmnażania krzewów borówkowych.

  Data dodania: 06 02 2008 · szczegóły wpisu »
 • Firmy ogrodnicze »

  Serwis branżowy firm ogrodniczych. Dekoracje ogrodowe, meble ogrodowe, ogrodzenia, oświetlenie, rośliny, sprzęt i usługi. Eogród.pl - ogrodnictwo w najlepszym wydaniu.

  Data dodania: 22 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Lantana »

  Firma prowadzi działalność w zakresie projektowania i wykonania terenów zieleni i ogrodów przydomowych.

  Data dodania: 30 09 2008 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie ogrodów - projekt ogrodu i kompleksowe wykonanie | Lawner »

  Działalność związaną z ogrodami rozpoczęliśmy w 2007 roku. Jako firma Lawner oferujemy dziś kompleksowe zakładanie ogrodów, choć początkowo specjalizowaliśmy się w projektowaniu, zakładaniu i serwisowaniu systemów automatycznego nawadniania, opierając je o podzespoły wiodących marek tej branży takich jak Rain Bird, Toro, Hunter czy Gardena.Dostrzegając potrzeby rozwijającego się rynku z biegiem lat postanowiliśmy rozwinąć swoją działalność o dodatkowe usługi. Na początku o zakładanie trawników zarówno z siewu, jak i układanych z rolki oraz pielęgnację terenów zielonych, taką jak wertykulację, aerację czy przycinanie roślin. Następnie do naszej oferty wprowadziliśmy projektowanie ogrodów przydomowych, terenów zielonych przy obiektach komercyjnych oraz przestrzeni miejskiej, a także ich kompleksowe wykonanie od projektu, przez przygotowanie terenu pod inwestycję, stworzenie ogrodu, jego nawadnianie, na pielęgnacji kończąc. Obecnie zakładanie ogrodów jest naszą priorytetową działalnością, ale ciągle się rozwijamy, aby sprostać wyzwaniom jakie stawiają przed nami nasi klienci.W naszej ofercie dzięki współpracy z firmą CEL-NAR znajduje się również wypożyczalnia maszyn.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wyrwidąb - wycinka drzew w Warszawie »

  Firma Wyrwidąb oferuje Państwu szeroką gamę usług ogrodniczych. Działamy od 2011 roku. W zawodzie jednak pracujemy od kilkunastu lat. Zdobyliśmy w tym czasie zdolności poparte licznymi kursami i szkoleniami, dzięki którym gwarantujemy wykonanie przez nas pracy rzetelnie i sumiennie.

  W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:
  - Wycinka i pielęgnacja drzew metodą alpinistyczną
  - Kształtowanie i redukcja koron drzew
  - Rozdrabnianie i usuwanie ściętych gałęzi z miejsca pracy
  - Frezowanie karp
  pełna oferta

  Zaufało nam wielu klientów zarówno firm jak i klientów indywidualnych. Zobacz nasze referencje wystawione przez zadowolonych klientów.

  Data dodania: 25 07 2014 · szczegóły wpisu »