KRASNALEK - Krasnale ogrodowe - produkcja i sprzedaż

KRASNALEK - Krasnale ogrodowe - produkcja i sprzedaż Wejdź i zakup wspaniałe krasnale ogrodowe do swojego ogrodu. Tylko u nas w firmie Krasnalek. Jesteśmy producentem i sprzedawcą krasnali. Oferujemy kilka typów krasnali w różnych rozmiarach a także wg. wzoru klienta. Ceny konkurencyjne.

Szczegóły strony www.krasnalek.kierz.pl:

Podlinkuj stronę www.krasnalek.kierz.pl:

KRASNALEK - Krasnale ogrodowe - produkcja i sprzedaż

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Galińscy - producent folii izolacyjnych »

  Producent folii izolacyjnych dla budownictwa i ogrodnictwa. Nasze wyspecjalizowane grupy montażowe wykonują także izolacje: stawów, zbiorników, oczek wodnych, oczyszczalni ścieków, lagun, wałów przeciwpowodziowych. Wykonujemy także geomembrany.

  Data dodania: 02 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody zimowe, oranżerie - firma Expert - Zbigniew Chęciński »

  Ogrody zimowe, oranżerie - Profesjonalne projektowanie i wykonawstwo ogrodów zimowych i oranżerii

  Data dodania: 06 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • figurki ogrodowe »

  producent figur dekoracyjnych odlewanych i laminowanych

  Data dodania: 15 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Hedera Service »

  Projektujemy i urządzamy ogrody i inną zieleń, zajmujemy się również pielęgnacją, instalacją systemów automatycznego podlewania, oświetleniem, zielenią we wnętrzach na tarasach itp.

  Data dodania: 09 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Producent roślin kujawsko-pomorskie »

  Szkółka drzew i krzewów oszdobnych Nowacki oferuje towar wysokiej jakosci i w konkurencyjnych cenach. Firma świadczy również usługi w zakresie porządkowania terenów po budowie; projektowania, urządzania, oraz pielęgnacji obiektów zieleni.

  Data dodania: 29 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • Sidbank - oryginalne nasiona bezpośrednio od producenta »

  sklep internetowy z oryginalnymi nasionami konopii, prosto od producenta. Staramy sie o certyfikat HempLobby. Kup i skomentuj!

  Data dodania: 16 11 2007 · szczegóły wpisu »
 • Czarny Bez Sampo Sadzonki »

  Oferujemy jesienne (październik) 2008r. sadzonki bzu czarnego odmiany Sampo w pierwszym wyborze.Odmiana duńska jedna z najbardziej plennych.

  Data dodania: 21 01 2008 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody Warszawa »

  Ogrody Warszawa - portal ogrodniczy. Zakładanie i pielęgnacja ogrodów.

  Data dodania: 24 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Drzewa i krzewy »

  Szkółka istnieje od roku 1980, cała jej powierzchnia w chwili obecnej wynosi 7, 5ha, z czego ok. 3, 5 ha to uprawy pojemnikowe. Szkółka specjalizuje się w produkcji iglastych i liściastych drzew i krzewów ozdobnych, w doniczkach o pojemności od 2 do 15 litrów.Oferta Acrocony obejmuje duży zestaw, nieprzerwanie rozszerzany o kolejne gatunki i odmiany. Na skutek wieloletniej współpracy ze szkółkami krajowymi i zagranicznymi dostarcza Nabywcom drzewa i krzewy ozdobne doskonałe do każdego ogrodu. Szczególną uwagę przykłada do wysokiej jakości wytwarzanego materiału.Dostępny na stronie spis drzew i krzewów ozdobnych pomoże Państwu zaznajomić się z propozycją szkółki i wybrać piękne rośliny ozdobne, które uatrakcyjnią i upiększą Państwa ogród, balkon czy taras.Szkółka zrzeszona jest w Związku Szkółkarzy Polskich od początku jego istnienia tj. od roku 1991, a także bierze co roku udział w wystawach „Zieleń to życie” i „ Mazowiecka Zieleń”

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • art. ogrodnicze rolnicze, agrowłókniny, agrotkaniny, hodowla karmowa »

  Hurt detal artykuły ogrodznicze rolnicze agrowłókniny agrotkaniny plandeki hodowla karmowa świersze karaczany tureckie mączniki maty bambusowe siatki ocynkowane na voliery handel e-handel dzianiny cieniujące dla domu i ogrodu najlepsze rozwiązania porady techniczne forum dla ogrodników gdzie kupić zastosowanie agrotkaniny zastosowanie agrowłókniny

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »