KRASNALEK - Krasnale ogrodowe - produkcja i sprzedaż

KRASNALEK - Krasnale ogrodowe - produkcja i sprzedaż Wejdź i zakup wspaniałe krasnale ogrodowe do swojego ogrodu. Tylko u nas w firmie Krasnalek. Jesteśmy producentem i sprzedawcą krasnali. Oferujemy kilka typów krasnali w różnych rozmiarach a także wg. wzoru klienta. Ceny konkurencyjne.

Szczegóły strony www.krasnalek.kierz.pl:

Podlinkuj stronę www.krasnalek.kierz.pl:

KRASNALEK - Krasnale ogrodowe - produkcja i sprzedaż

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Krajewscy »

  Krajewscy jako producent oferuje podłoża ogrodnicze dla amatorów i profesjonalistów. W ofercie torf, ziemia do ogrodu, substrat torfowy, substraty na zielone dachy oraz kora ogrodowa. Ziemia ogrodowa pod trawę w workach od 5 do 80litrów, w big-bagach i luzem.

  Data dodania: 26 05 2006 · szczegóły wpisu »
 • Drzewa i krzewy ozdobne, ogrody, rośliny, kwiaty ogrodowe, iglaki, byliny - sprzedaż i doradztwo »

  Doradztwo i sprzedaż detaliczna drzew i krzewów ozdobnych. Na stronie katalog roślin, ponad 1000 zdjęć i opisów drzew i krzewów. Prezentacja ogrodów. Oferta handlowa.

  Data dodania: 02 09 2006 · szczegóły wpisu »
 • Matrix Agro Services »

  Pośrednictwo handlowe, obrót krajowy i międzynarodowy. Nawozy ekologiczne i biostymulatory. Doradztwo finansowe

  Data dodania: 29 09 2006 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Las i Ogród »

  Wszystko czego potrzebujesz do pracy w ogrodzie, lesie lub przy pracach komunalnych. Kosiarki, pilarki, opryskiwacze, glebogryzarki, rębarki, narzędzia leśne, części zamienne, akcesoria oraz artykuły BHP. Jeśli nie znajdziecie Państwo poszukiwanego produktu prosimy o kontakt.

  Data dodania: 06 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • Mój staw - jak powstawał i jak się zmienia »

  Moja witryna to historia i dzień dzisiejszy ogrodowego stawu. Pierwsze zdjęcia umieszczone w witrynie pochodzą z roku 1995, a zmiany stawu i jego rozwój następujący z biegiem lat ilustrują każdego roku dziesiątki zdjęć. Witryna zawiera również opisy i setki doskonałych zdjęć ponad 100 gatunków zwierząt i roślin wodnych. Witryna powstała w 1999 roku i jest aktualizowana przeze mnie w każdy weekend.

  Data dodania: 29 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody zimowe, oranżerie - firma Expert - Zbigniew Chęciński »

  Ogrody zimowe, oranżerie - Profesjonalne projektowanie i wykonawstwo ogrodów zimowych i oranżerii

  Data dodania: 06 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Sidbank - oryginalne nasiona bezpośrednio od producenta »

  sklep internetowy z oryginalnymi nasionami konopii, prosto od producenta. Staramy sie o certyfikat HempLobby. Kup i skomentuj!

  Data dodania: 16 11 2007 · szczegóły wpisu »
 • Czarny Bez Sampo Sadzonki »

  Oferujemy jesienne (październik) 2008r. sadzonki bzu czarnego odmiany Sampo w pierwszym wyborze.Odmiana duńska jedna z najbardziej plennych.

  Data dodania: 21 01 2008 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody Gdańsk »

  Ogrody Gdańsk - portal ogrodniczy. Informacje, artykuły i porady ogrodnicze.

  Data dodania: 24 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Drzewa i krzewy »

  Szkółka istnieje od roku 1980, cała jej powierzchnia w chwili obecnej wynosi 7, 5ha, z czego ok. 3, 5 ha to uprawy pojemnikowe. Szkółka specjalizuje się w produkcji iglastych i liściastych drzew i krzewów ozdobnych, w doniczkach o pojemności od 2 do 15 litrów.Oferta Acrocony obejmuje duży zestaw, nieprzerwanie rozszerzany o kolejne gatunki i odmiany. Na skutek wieloletniej współpracy ze szkółkami krajowymi i zagranicznymi dostarcza Nabywcom drzewa i krzewy ozdobne doskonałe do każdego ogrodu. Szczególną uwagę przykłada do wysokiej jakości wytwarzanego materiału.Dostępny na stronie spis drzew i krzewów ozdobnych pomoże Państwu zaznajomić się z propozycją szkółki i wybrać piękne rośliny ozdobne, które uatrakcyjnią i upiększą Państwa ogród, balkon czy taras.Szkółka zrzeszona jest w Związku Szkółkarzy Polskich od początku jego istnienia tj. od roku 1991, a także bierze co roku udział w wystawach „Zieleń to życie” i „ Mazowiecka Zieleń”

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »