KRASNALEK - Krasnale ogrodowe - produkcja i sprzedaż

KRASNALEK - Krasnale ogrodowe - produkcja i sprzedaż Wejdź i zakup wspaniałe krasnale ogrodowe do swojego ogrodu. Tylko u nas w firmie Krasnalek. Jesteśmy producentem i sprzedawcą krasnali. Oferujemy kilka typów krasnali w różnych rozmiarach a także wg. wzoru klienta. Ceny konkurencyjne.

Szczegóły strony www.krasnalek.kierz.pl:

Podlinkuj stronę www.krasnalek.kierz.pl:

KRASNALEK - Krasnale ogrodowe - produkcja i sprzedaż

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Galińscy - producent folii izolacyjnych »

  Producent folii izolacyjnych dla budownictwa i ogrodnictwa. Nasze wyspecjalizowane grupy montażowe wykonują także izolacje: stawów, zbiorników, oczek wodnych, oczyszczalni ścieków, lagun, wałów przeciwpowodziowych. Wykonujemy także geomembrany.

  Data dodania: 02 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów »

  Projektowanie i zakładanie ogrodów, realizacja, aranżacja terenów zieleni, Ogrodnik Trzebinia ul.Targowa 12A. W zakres działalności wchodzą zarówno ogrody przydomowe, jak i zagospodarowywanie terenów zieleni przy firmach. Współpracujemy tylko z profesjonalnymi gospodarstwami szkółkarskimi i ogrodniczymi. Udzielamy gwarancji na oferowane przez nas usługi. Pielęgnacja i ochrona roślin.

  Data dodania: 19 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Green Profi - Profesjonalna zieleń - Nowoczesne, modernistyczne donice, oryginalne rośliny »

  Profesjonalna zieleń i nowoczesne donice, tereny zielone wokół obiektów użyteczności publicznej, aranżacje roślinne do wnętrz biurowych.

  Data dodania: 16 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • agroflora ogrodniczy sklep internetowy »

  ogrodniczy sklep internetowy agroflora http://www.agroflora.pl w ofercie szeroka gama nawozów, podłoży ogrodniczych, nasion i sadzonek, środków ochrony roślin, narzędzi i maszyn. Strona firmowa firmy Agro-Flora sklep ogrodniczy, strona zawiera informacje o firmie oraz prezentuje ofertę firmy.

  Data dodania: 15 09 2007 · szczegóły wpisu »
 • Nasiona Egzotyczne »

  Witamy Zapraszamy do zakupu Nasion Roślin Egzotycznych Unikatowych na Skale Światową Posiadamy najbogatszą ofertę w Polsce przy najniższych cenach zapraszamy wszystkich do zakupów posiadamy między innymi Palmy mrozoodporne Bambusy Mrozoodporne oraz wiele wiele innych zapraszamy 24 / h.

  Data dodania: 14 11 2007 · szczegóły wpisu »
 • KUNI :: mała architektura, ławki parkowe, miejskie, ogrodowe, kosze, donice »

  Producent Małej Architektury - producent ławek, producent donic. Firma produkuje i dostarcza: ławki, ławy, stoliki, stoły drewniane, słupki, taborety, fotele, kosze na œmieci, donice, doniczki, cebrzyki, łańcuchy, osłony (wokół drzew).

  Data dodania: 12 02 2008 · szczegóły wpisu »
 • ERZETKA Architektura Krajobrazu- Projektujemy i wykonujemy ogrody, tereny zieleni. »

  Projekty, wykonawstwo ogrodów: ogrody, tereny zieleni, nawadnianie, kosztorysy ogrodnicze, place zabaw, sprzedaż roślin.

  Data dodania: 26 02 2008 · szczegóły wpisu »
 • Ogród - projekt, zakładanie, pielęgnacja »

  Gardenae to profesjonalne projektowanie, urządzanie, pielęgnacja ogrodów oraz aranżacja wnętrz zielenią. Świadczymy usługi ogrodnicze dla firm i osób prywatnych. Jesteśmy niebanalną firmą, stawiającą na jakość oraz wykorzystującą najlepsze zdobycze techniki. Z pasją i zaangażowaniem tworzymy niepowtarzalne założenia opierające się na najnowszych trendach, kreatywności, odważnym łączeniu stylów ogrodowych i dekoracyjnych, a przede wszystkim na indywidualnym podejściu do potrzeb Klienta.Usługi ogrodnicze:* Projektowanie ogrodów przydomowych, otoczenia siedzib firm oraz instytucji, terenów zieleni miejskiej* Nadzór i realizacja wykonanych projektów* Pielęgnacja terenów zieleni* Inwentaryzacja terenów zieleni* Aranżacja wnętrz zielenią

  Data dodania: 24 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Kosy spalinowe »

  Firma Agropol istnieje na rynku od 2002 roku i od początku swojej działalności prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną artykułów i maszyn ogrodniczych. Główną dziedziną handlu firmy są kosy spalinowe i akcesoria do kos spalinowych. Oprócz kos spalinowych znaleźć u Nas możecie również kosiarki, piły oraz inny sprzęt ogrodniczy. Drugą dziedziną działalności jest serwis urządzeń ogrodniczych. Jesteśmy największym dystrybutorem części zamiennych do kos spalinowych w naszym regionie.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie ogrodów - projekt ogrodu i kompleksowe wykonanie | Lawner »

  Działalność związaną z ogrodami rozpoczęliśmy w 2007 roku. Jako firma Lawner oferujemy dziś kompleksowe zakładanie ogrodów, choć początkowo specjalizowaliśmy się w projektowaniu, zakładaniu i serwisowaniu systemów automatycznego nawadniania, opierając je o podzespoły wiodących marek tej branży takich jak Rain Bird, Toro, Hunter czy Gardena.Dostrzegając potrzeby rozwijającego się rynku z biegiem lat postanowiliśmy rozwinąć swoją działalność o dodatkowe usługi. Na początku o zakładanie trawników zarówno z siewu, jak i układanych z rolki oraz pielęgnację terenów zielonych, taką jak wertykulację, aerację czy przycinanie roślin. Następnie do naszej oferty wprowadziliśmy projektowanie ogrodów przydomowych, terenów zielonych przy obiektach komercyjnych oraz przestrzeni miejskiej, a także ich kompleksowe wykonanie od projektu, przez przygotowanie terenu pod inwestycję, stworzenie ogrodu, jego nawadnianie, na pielęgnacji kończąc. Obecnie zakładanie ogrodów jest naszą priorytetową działalnością, ale ciągle się rozwijamy, aby sprostać wyzwaniom jakie stawiają przed nami nasi klienci.W naszej ofercie dzięki współpracy z firmą CEL-NAR znajduje się również wypożyczalnia maszyn.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »