KRASNALEK - Krasnale ogrodowe - produkcja i sprzedaż

KRASNALEK - Krasnale ogrodowe - produkcja i sprzedaż Wejdź i zakup wspaniałe krasnale ogrodowe do swojego ogrodu. Tylko u nas w firmie Krasnalek. Jesteśmy producentem i sprzedawcą krasnali. Oferujemy kilka typów krasnali w różnych rozmiarach a także wg. wzoru klienta. Ceny konkurencyjne.

Szczegóły strony www.krasnalek.kierz.pl:

Podlinkuj stronę www.krasnalek.kierz.pl:

KRASNALEK - Krasnale ogrodowe - produkcja i sprzedaż

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gospodarstwo Ogrodnicze JTM Kociszewscy »

  Grupa Producentów Warzyw JTM Kociszewscy, gospodarstwo ogrodnicze oferujące warzywa, pomidory i ogórki szklarniowe.

  Data dodania: 17 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Grający ogród »

  Prowadzimy sprzedaż lamp ogrodowych oraz głośników ogrodowych w kształcie kamieni.

  Data dodania: 01 06 2007 · szczegóły wpisu »
 • Grupa TARGET »

  Grupa TARGET specjalizuje się produkcji Nawozów Kolorowych oraz w konfekcjonowaniu środków ochrony i pielęgnacji roślin. Posiada maszyny do pakowania zarówno produktów sypkich (proszki i granulaty) jak i płynów. Stale rozbudowuje własną linię produktową, w oparciu o preparaty renomowanych producentów światowych. Świadczy też kompleksowe usługi konfekcjonowania produktów sypkich i płynnych, począwszy od projektowania i dobór opakowania, przez pozyskanie materiałów opakowaniowych, a na wysyłce wyrobu do klienta kończąc.

  Data dodania: 04 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Ogrodnicze Krzak »

  Sklep ogrodniczy znajdujący sie na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego. Sprzedaż nasion, ziemi i podłoży, folii, środków ochrony roślin, roślin ozdobnych, narzędzi, drzew i krzewów owocowych.

  Data dodania: 09 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Ogrodnicze - Zacisze »

  Specjalizujemy się w trawnikach z rolki i z siewu, systemach nawadniających, pielęgnacji zieleni w ogrodach przydomowych oraz miejskich. Dodatkowo tworzymy oczka wodne, strumyki kaskady, place zabaw. Nasza nowość: Tworzymy projekty ogrodów w systemie energo-oszczędnym.

  Data dodania: 16 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Szkółka Roslin Iglastych z Warszawy - Żmijewscy »

  Strona producenta roślin ozdobnych do ogrodu. Na stronie rozbudowana galeria zdjęć iglaków, cennik z opisem charakterystyki roślin, wiele cennych porad z zakresu pielęgnacji roślin.

  Data dodania: 10 09 2007 · szczegóły wpisu »
 • Bonseki Ogrody »

  Ogrody Olsztyn. Projektowanie ogrodów, nawadnianie, pielęgnacja, prace ziemne. Oczka wodne, kaskady, strumyki. Projektowanie i urządzanie terenów zieleni.

  Data dodania: 03 03 2008 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody Gdańsk »

  Ogrody Gdańsk - portal ogrodniczy. Informacje, artykuły i porady ogrodnicze.

  Data dodania: 24 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Twój ogród - Twoja duma »

  Twój ogród - serwis dla ludzi ceniących przyrodę i chcących kształtować swoje otoczenie. Porady na temat zakładania ogrodów, oczek wodnych i budowy altanek.

  Data dodania: 09 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Drzewa i krzewy »

  Szkółka istnieje od roku 1980, cała jej powierzchnia w chwili obecnej wynosi 7, 5ha, z czego ok. 3, 5 ha to uprawy pojemnikowe. Szkółka specjalizuje się w produkcji iglastych i liściastych drzew i krzewów ozdobnych, w doniczkach o pojemności od 2 do 15 litrów.Oferta Acrocony obejmuje duży zestaw, nieprzerwanie rozszerzany o kolejne gatunki i odmiany. Na skutek wieloletniej współpracy ze szkółkami krajowymi i zagranicznymi dostarcza Nabywcom drzewa i krzewy ozdobne doskonałe do każdego ogrodu. Szczególną uwagę przykłada do wysokiej jakości wytwarzanego materiału.Dostępny na stronie spis drzew i krzewów ozdobnych pomoże Państwu zaznajomić się z propozycją szkółki i wybrać piękne rośliny ozdobne, które uatrakcyjnią i upiększą Państwa ogród, balkon czy taras.Szkółka zrzeszona jest w Związku Szkółkarzy Polskich od początku jego istnienia tj. od roku 1991, a także bierze co roku udział w wystawach „Zieleń to życie” i „ Mazowiecka Zieleń”

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »