KRASNALEK - Krasnale ogrodowe - produkcja i sprzedaż

KRASNALEK - Krasnale ogrodowe - produkcja i sprzedaż Wejdź i zakup wspaniałe krasnale ogrodowe do swojego ogrodu. Tylko u nas w firmie Krasnalek. Jesteśmy producentem i sprzedawcą krasnali. Oferujemy kilka typów krasnali w różnych rozmiarach a także wg. wzoru klienta. Ceny konkurencyjne.

Szczegóły strony www.krasnalek.kierz.pl:

Podlinkuj stronę www.krasnalek.kierz.pl:

KRASNALEK - Krasnale ogrodowe - produkcja i sprzedaż

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pracownia Sztuki Ogrodowej - Projektowanie Ogrodów »

  Profesjonalne projektowanie ogrodów i kompleksowe zakładanie ogrodów. Niebanalne projekty. Ogrody na dachach, ogródki miejskie, ogrody przy willach oraz tereny zieleni wokół posiadłości wiejskich. Działamy na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Doświadczenie zdobyte w Anglii, Irlandii i USA.

  Data dodania: 04 09 2006 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów »

  Projektowanie i zakładanie ogrodów, realizacja, aranżacja terenów zieleni, Ogrodnik Trzebinia ul.Targowa 12A. W zakres działalności wchodzą zarówno ogrody przydomowe, jak i zagospodarowywanie terenów zieleni przy firmach. Współpracujemy tylko z profesjonalnymi gospodarstwami szkółkarskimi i ogrodniczymi. Udzielamy gwarancji na oferowane przez nas usługi. Pielęgnacja i ochrona roślin.

  Data dodania: 19 05 2007 · szczegóły wpisu »
 • Systemy nawadniania »

  Projektowanie i montaż systemów nawadniania ogrodów firm Toro, Hunter, Rain Bird, ogrody, nawadnianie. Sprzedaż i serwis. Centralne odkurzacze montaż i serwis - Korro Plus.

  Data dodania: 11 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Sztuki Ogrodowej s.c »

  Oferujemy profesjonalne usługi projektowe i wykonawcze z zakresu urzdzania ogrodów przydomowych, publicznych terenów zieleni i urządzania zieleni we wnętrzach.

  Data dodania: 15 10 2007 · szczegóły wpisu »
 • Sidbank - oryginalne nasiona bezpośrednio od producenta »

  sklep internetowy z oryginalnymi nasionami konopii, prosto od producenta. Staramy sie o certyfikat HempLobby. Kup i skomentuj!

  Data dodania: 16 11 2007 · szczegóły wpisu »
 • ART GARDEN - firma ogrodnicza i sklepy ogrodnicze - aby Twój ogród był piękny »

  Firma ogrodnicza ART GARDEN świadczy usługi ogrodnicze (Warszawa i okolice): projektujemy i wykonujemy ogrody, zakładamy również systemy nawadniające i oświetlenie ogrodowe. firma Artgarden to też sklepy ogrodnicze.

  Data dodania: 05 02 2008 · szczegóły wpisu »
 • Drzewa i krzewy »

  Szkółka istnieje od roku 1980, cała jej powierzchnia w chwili obecnej wynosi 7, 5ha, z czego ok. 3, 5 ha to uprawy pojemnikowe. Szkółka specjalizuje się w produkcji iglastych i liściastych drzew i krzewów ozdobnych, w doniczkach o pojemności od 2 do 15 litrów.Oferta Acrocony obejmuje duży zestaw, nieprzerwanie rozszerzany o kolejne gatunki i odmiany. Na skutek wieloletniej współpracy ze szkółkami krajowymi i zagranicznymi dostarcza Nabywcom drzewa i krzewy ozdobne doskonałe do każdego ogrodu. Szczególną uwagę przykłada do wysokiej jakości wytwarzanego materiału.Dostępny na stronie spis drzew i krzewów ozdobnych pomoże Państwu zaznajomić się z propozycją szkółki i wybrać piękne rośliny ozdobne, które uatrakcyjnią i upiększą Państwa ogród, balkon czy taras.Szkółka zrzeszona jest w Związku Szkółkarzy Polskich od początku jego istnienia tj. od roku 1991, a także bierze co roku udział w wystawach „Zieleń to życie” i „ Mazowiecka Zieleń”

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie ogrodów - projekt ogrodu i kompleksowe wykonanie | Lawner »

  Działalność związaną z ogrodami rozpoczęliśmy w 2007 roku. Jako firma Lawner oferujemy dziś kompleksowe zakładanie ogrodów, choć początkowo specjalizowaliśmy się w projektowaniu, zakładaniu i serwisowaniu systemów automatycznego nawadniania, opierając je o podzespoły wiodących marek tej branży takich jak Rain Bird, Toro, Hunter czy Gardena.Dostrzegając potrzeby rozwijającego się rynku z biegiem lat postanowiliśmy rozwinąć swoją działalność o dodatkowe usługi. Na początku o zakładanie trawników zarówno z siewu, jak i układanych z rolki oraz pielęgnację terenów zielonych, taką jak wertykulację, aerację czy przycinanie roślin. Następnie do naszej oferty wprowadziliśmy projektowanie ogrodów przydomowych, terenów zielonych przy obiektach komercyjnych oraz przestrzeni miejskiej, a także ich kompleksowe wykonanie od projektu, przez przygotowanie terenu pod inwestycję, stworzenie ogrodu, jego nawadnianie, na pielęgnacji kończąc. Obecnie zakładanie ogrodów jest naszą priorytetową działalnością, ale ciągle się rozwijamy, aby sprostać wyzwaniom jakie stawiają przed nami nasi klienci.W naszej ofercie dzięki współpracy z firmą CEL-NAR znajduje się również wypożyczalnia maszyn.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia ogrodnicza E-Gardenion.pl »

  W ofercie E-Gardenion znajdą Państwo całą gamę mebli ogrodowych takich jak leżaki, stoły, pawilony czy parasole ogrodowe. E-Gardenion służy też szerokim wyborem narzędzi ogrodniczych do drewna, gleby, roślin, trawników czy konewek oraz zraszaczy. Z ofertą E-Gardenion uzyskają Państwo również zadowalające plony roślin. Dzięki proponowanym tu nawozom do pielęgnacji roślin wasze kwiaty, trawniki czy krzewy będą przepiękne.

  Data dodania: 24 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mata z trawą »

  Amanda & co. to firma produkcyjna, która zajmuje się włókiennictwem. W naszej ofercie znajdą Państwo takie materiały jak geowłóknina z nasionami traw, dzięki której lekko i wygodnie można założyć trawnik, mata malarska, przekładki i koce transportowe, które pomogą Państwu zabezpieczyć wszelkie ważne przedmioty podczas ich przewożenia. Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość przy zachowaniu najlepszych cen na rynku. Zaufało nam już tysiące klientów z calej Europy.

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »