Alternatywny Serwis Internetowy Miasta Strzegom

Alternatywny Serwis Internetowy Miasta Strzegom Aktualności z miasta Strzegom, historia, katalog firm, ogłoszenia, obszerna galeria fortografii, Alternatywne Forum Miasta Strzegom

Szczegóły strony www.strzegom.eu:

Podlinkuj stronę www.strzegom.eu:

Alternatywny Serwis Internetowy Miasta Strzegom

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Architektoniczna Pracownia Projektowa »

  Projektowanie

  Data dodania: 29 12 2006 · szczegóły wpisu »
 • Transport Wrocław »

  Transport towarowy na terenie Wrocławia i kraju.

  Data dodania: 07 02 2007 · szczegóły wpisu »
 • Wampirjatka »

  Wampirjatka czyli zbiórka krwi w akademiku Politechniki Wrocławskiej T15 na Wittigowie

  Data dodania: 22 02 2007 · szczegóły wpisu »
 • Wleń Info »

  Oto przed Wami portal społeczności miasta i gminy Wleń tworzony przez grupkę zapaleńców. Nie jesteśmy tubą propagandową władz ani orężem opozycji. Nie interesuje nas politykierstwo, ciemne interesy i układy. Chcemy tworzyć portal informacyjny, w którym każdy z Was niezależnie od wieku znajdzie coś interesującego i godnego uwagi. Mimo, że portal tworzy wąskie grono redakcyjne jesteśmy otwarci na wasze sugestie, konstruktywną krytykę i uwagi. Chcemy by każdy z was miał wpływ na wygląd i informacje zawarte w portalu. Jeśli macie ciekawe pomysły czy tematy, którymi mógłby zająć się portal śmiało kontaktujcie się z nami poprzez forum czy pocztę internetową. Na pewno zajmiemy się nimi. Chcemy ze swej strony zapewnić, że będziemy dokładać wszelkich starań by nasze wspólne dzieło pt. www.wleninfo.pl stało się Waszym ulubionym źródłem informacji regionalnej i przyjaznym portem na internetowym oceanie.

  Data dodania: 12 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym z Głogowa »

  Witaj na naszej witrynie. Jesteśmy Wspólnotą Charyzmatyczną z Głogowa. Napełnieni Duchem Świętym i żywą wiarą pomagamy innym ludziom odkryć w ich życiu Jezusa Chrystusa. Na stronie znajdziecie informacje dotyczące Ruchu Odnowy w Duchu Świętym, a także ciekawe świadectwa i nie tylko. Zapraszamy! Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

  Data dodania: 14 09 2007 · szczegóły wpisu »
 • Producent wyrobów granitowych »

  Od 2006r specjalizujemy się w produkcji krawężników oraz płyt chodnikowych. Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowanych pracowników i starannie dbamy aby produkt finalny wykonany został zgodnie ze sztuką kamieniarską. Wykonujemy: kostkę granitową, płyty chodnikowe, posadzkowe, elewacyjne, krawężniki, parapety, blaty kuchenne, okładziny stopni schodowych, kamień murowy, oraz inne elementy na życzenie klienta.

  Data dodania: 13 03 2008 · szczegóły wpisu »
 • Atrakcje Wrocławia: wycieczki, przewodnicy, zabytki, hotele, restauracje »

  Na naszej stronie znajdziecie Państwo ponad 300 atrakcji Wrocławia! Hotele, restauracje, wycieczki piesze i autokarowe po Wrocławiu i Dolnym Śląsku, przejażdżki zabytkowym tramwajem, rejsy statkiem po Odrze. Nasze biuro zajmuje się również kompleksową organizacją pobytu grup turystycznych we wszystkich językach europejskich. Oferujemy usługi przewodnickie z systemem bezprzewodowej transmisji głosu TourGuide 2020-D.

  Data dodania: 02 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Szkolenia Kierowców Miraż-Hit »

  Ośrodek szkolenia kierowców Miraż-Hit istnieje od 1993 r. i jest jednym z najstarszych i najpopularniejszych ośrodków szkoleniowych we Wrocławiu. O. S. K. Miraż-Hit symbolizuje doskonałe połączenie nowoczesnych rozwiązań szkoleniowych z wieloletnią praktyką, doświadczeniem oraz tradycją. Prowadzimy kursy na kategorię A, A1 oraz B. Przyjdź i zapisz się na kurs, a sam się przekonasz, że to najlepsza inwestycja w Twoje przyszłe prawo jazdy.

  Data dodania: 30 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • małgorzata poręba - strona zawodowa »

  strona zawiera materiały pomocnicze w nauce matematyki i fizyki w gimnazjum.

  Data dodania: 10 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Fitness Wrocław »

  Wrocławskie Centrum Rozwoju i Rekreacji EGO zostało stworzone dla seniorów, którzy chcą aktywnie spędzać swój wolny czas. Dlatego jednym z elementów oferty EGO są ćwiczenia dla osób starszych. Fitness w Centrum jest dostosowany do poziomu i fizycznych możliwości ćwiczących, a instruktorzy przeszkoleni do prowadzenia zajęć z osobami starszymi. Oferta fitnessu w EGO obejmuje: abt, ćwiczenia wzmacniające kręgosłup, pilates, zumbę, tbc i wiele innych. Zapraszamy wszystkich seniorów, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie, aktywnie spędzać wolny czas, poznać zasady zdrowego stylu życia oraz tajniki działań profilaktycznych. Tych wszystkich, którym zdrowie nie pozwala jeszcze na udział w zajęciach fitnessu zapraszamy do nas na rehabilitację.

  Data dodania: 07 02 2013 · szczegóły wpisu »