Alternatywny Serwis Internetowy Miasta Strzegom

Alternatywny Serwis Internetowy Miasta Strzegom Aktualności z miasta Strzegom, historia, katalog firm, ogłoszenia, obszerna galeria fortografii, Alternatywne Forum Miasta Strzegom

Szczegóły strony www.strzegom.eu:

Podlinkuj stronę www.strzegom.eu:

Alternatywny Serwis Internetowy Miasta Strzegom

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psycholog, Testy Psychologiczne, Rekrutacja, Doradztwo Personalne, NLP »

  Laboratorium Testów Psychologicznych PsycheLab jest prywatną placówką świadczącą usługi w zakresie szeroko rozumianej psychologii pracy.Placówka została wpisana pod numer 31/05 do rejestru przedsiębiorców prowadzących pracownię psychologiczną prowadzonego przez wojewodę dolnośląskiego.

  Data dodania: 31 05 2006 · szczegóły wpisu »
 • Studiourody - serwis Gabinet Kosmetyczny »

  Ważne jest aby zadbać o swoje ciało ponieważ jest ono naszą wizytówką. Kosmetyka ogólna, Tipsy i pielęgnacja swojego całego ciała.

  Data dodania: 21 04 2007 · szczegóły wpisu »
 • Printon - druk cyfrowy »

  Printon - drukarnia - Wrocław - nowoczesne usługi poligraficzne: wysokiej jakości druk cyfrowy, proof cyfrowy, druk offsetowy, druk fotograficzny, studio graficzne i wydawnictwo.

  Data dodania: 09 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Gold Records - multimedialne studio nagrań »

  Produkujemy reklamy radiowe i udźwiękawiamy reklamy telewizyjne. Produkujemy dźwię do multimediów. Specjalizyjemy się w dubbingu. Dysponujemy profesjonalnym studiem nagrań i współpracujemy z zawodowymi lektorami, aktorami i wokalistami. Nagrywamy również zapowiedzi telefoniczne i jingle dla stacji radiowych.

  Data dodania: 10 09 2007 · szczegóły wpisu »
 • Producent wyrobów granitowych »

  Od 2006r specjalizujemy się w produkcji krawężników oraz płyt chodnikowych. Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowanych pracowników i starannie dbamy aby produkt finalny wykonany został zgodnie ze sztuką kamieniarską. Wykonujemy: kostkę granitową, płyty chodnikowe, posadzkowe, elewacyjne, krawężniki, parapety, blaty kuchenne, okładziny stopni schodowych, kamień murowy, oraz inne elementy na życzenie klienta.

  Data dodania: 13 03 2008 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Podstawowa w Boleścinie »

  Strona Szkoły Podstawowej w Boleścinie. Tutaj znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.

  Data dodania: 17 07 2008 · szczegóły wpisu »
 • Agroturystyka Przylesie - Świeradów Zdrój, Wolimierz »

  Agroturystyka jest położna w pięknej wsi Wolimierz, niedaleko Świeradów Zdrój. W pobliżu znajduje się najdłuższa w Polsce trasa narciarska i kolej gondolowa.

  Data dodania: 20 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • Transport Wrocław »

  MAJOR USŁUGI TRANSPORTOWE - Wrocław Polska EuropaFirma MAJOR świadczy usługi transportowe dla dużych i małych przedsiębiorstw, osób prywatnych oraz instytucji. Posiada nowoczesne samochody oraz doświadczonych kierowców, co gwarantuje terminową realizację zleceń.Gwarantujemy naszym klientom wysoki standard świadczonych usług.

  Data dodania: 29 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • małgorzata poręba - strona zawodowa »

  strona zawiera materiały pomocnicze w nauce matematyki i fizyki w gimnazjum.

  Data dodania: 10 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Portal Legnica - darmowe ogłoszenia, oferty pracy, katalog firm »

  Darmowy serwis informacyjno-ogłoszeniowy Legnicy i regionu. Chcemy dostarczać najświeższych informacji na temat wydarzeń mających miejsce w mieście. Znajdą u nas Państwo wywiady z ciekawymi ludźmi i reportaże o ciekawych miejscach w Legnicy. Będzie o czym pisać ponieważ Legnica ma ciekawą historię. Jest wiele wydarzeń w jej dziejach, które nie są znane mieszkańcom (wynika to też z faktu, że wielu jej mieszkańców przybyła do miasta z innych rejonów Polski). Dlatego będziemy starali się je powoli przybliżać. Legnica ma też wiele pięknych miejsc, o których wiele osób nie wie. Pokażemy te miejsca, żeby zobaczyli Państwo, że Legnica wbrew obiegowej opinii jest pięknym i interesującym miastem. Ponadto nasz portal stawia sobie za cel dostarczanie informacji praktycznych. Nieraz stają Państwo przed wyborem do jakiej szkoły posłać dziecko, jaki wybrać zawód, gdzie znaleźć pracę, kogo wynająć do remontu. Nie zawsze jest łatwo podjąć właściwą decyzję. Dlatego będziemy odpowiadać na te i inne kwestie na łamach naszego serwisu. Oczywiście na naszych stronach znajdą się też najświeższe informacje kulturalne, sportowe i inne. Do dyspozycji legniczan udostępniliśmy darmowy katalog ogłoszeń. Jeżeli chcesz coś sprzedać, kupić czy zamienić to u nas możesz zamieścić darmowe ogłoszenie. Z kolei dla firm przygotowaliśmy bezpłatny katalog firm. Jest do doskonała forma darmowej reklamy. Chcemy żeby życie w Legnicy było dla jej mieszkańców łatwiejsze i przyjemniejsze. Wiemy, że dużym problemem jest dzisiaj znalezienie pracy. Dlatego uruchomiliśmy dział "praca" gdzie będą zamieszczane linki do ofert pracy od pracodawców jak i urzędu pracy w Legnicy. Sądzimy, że każdy znajdzie na naszych stronach dawkę przydatnych informacji dla siebie. Liczymy też na Państwa współpracę przy tworzeniu naszego serwisu. Dlatego niedługo udostępnimy forum, gdzie mieszkańcy Legnicy będą mogli wypowiedzieć się na temat życia w mieście i oczywiście naszego serwisu.

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »