Alternatywny Serwis Internetowy Miasta Strzegom

Alternatywny Serwis Internetowy Miasta Strzegom Aktualności z miasta Strzegom, historia, katalog firm, ogłoszenia, obszerna galeria fortografii, Alternatywne Forum Miasta Strzegom

Szczegóły strony www.strzegom.eu:

Podlinkuj stronę www.strzegom.eu:

Alternatywny Serwis Internetowy Miasta Strzegom

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Lekarz medycyny pracy we Wrocławiu »

  Lekarz medycyny pracy we Wrocławiu oferuje badania i psychotesty dla kierowców, świadectwo kwalifikacji.Testy psychologiczne dla kierowców i do pozwolenia na broń.Recepty i zwolnienia lekarskie L4.Badania sanitarno epidemiologiczne do książeczki zdrowia.Badania okresowe i kontrolne pracowników. Wrocław

  Data dodania: 21 07 2006 · szczegóły wpisu »
 • GODEL-BETON Polska Sp. z o.o. »

  Producent betonu towarowego. GODEL-BETON Polska Sp. z o.o. zajmuje się produkcją betonu konstrukcyjnego, betonu specjalnego, betonu specjalistycznego oraz zapraw murarskich i stabilizacji cementowych.

  Data dodania: 03 01 2007 · szczegóły wpisu »
 • Stom-Orto Wrocław: Gabinet Stomatologiczny, Gabinet Ortodontyczny »

  .: Stom-Orto :. Gabinet Stomatologiczny, który prowadzimy proponuje Państwu usługi stomatologiczne, ortodontyczne oraz protetyczne między innymi: leczenie kanałowe, wybielanie zębów, leczenie nadwrażliwości, wkłady koronowe, kompozyty, aparaty ruchome, aparaty stałe, aparat estetyczny, maska twarzowa, headgear, korony protetyczne, wkłady koronowo-korzeniowe, licówki, lakowanie, lapisowanie, lakierowanie, skaling, piaskowanie, usuwanie kamienia nazębnego.

  Data dodania: 05 03 2007 · szczegóły wpisu »
 • Wąsosz - oficjalny serwis internetowy gminy »

  Wąsosz - oficjalny serwis internetowy gminy; informacje, prezentujące dorobek gminy, jej historię oraz zasady funkcjonowania Urzędu Miasta i Gminy w Wąsoszu.

  Data dodania: 24 07 2007 · szczegóły wpisu »
 • Biuro jakości - norma ISO 9001 »

  Opracowywanie i wdrażanie systemów jakości ISO. Firma posiada wielu wykwalifikowanych pracowników przeprowadzających audit ISO oraz pomagających firmie osiągnąć cel związany z posiadaniem certyfikatu jakości.

  Data dodania: 29 08 2007 · szczegóły wpisu »
 • Producent wyrobów granitowych »

  Od 2006r specjalizujemy się w produkcji krawężników oraz płyt chodnikowych. Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowanych pracowników i starannie dbamy aby produkt finalny wykonany został zgodnie ze sztuką kamieniarską. Wykonujemy: kostkę granitową, płyty chodnikowe, posadzkowe, elewacyjne, krawężniki, parapety, blaty kuchenne, okładziny stopni schodowych, kamień murowy, oraz inne elementy na życzenie klienta.

  Data dodania: 13 03 2008 · szczegóły wpisu »
 • Korona - Centrum Stomatologiczne w Lubinie »

  Korona - Centrum Stomatologiczne w Lubinie. Stomatolog Lubin.

  Data dodania: 28 08 2008 · szczegóły wpisu »
 • Niwelacja terenu Wrocław »

  Firma Jan Familien Trans oferuje usługi budowlane: roboty ziemne, usługi ziemne, niwelacja terenu oraz sprzedaż i transport kruszyw budowlanych: piasek, żwir, grys oraz humus i ziemia. Firma posiada własny transport ciężarowy- wywrotki i ładowarki.

  Data dodania: 08 10 2008 · szczegóły wpisu »
 • małgorzata poręba - strona zawodowa »

  strona zawiera materiały pomocnicze w nauce matematyki i fizyki w gimnazjum.

  Data dodania: 10 11 2008 · szczegóły wpisu »
 • Portal Legnica - darmowe ogłoszenia, oferty pracy, katalog firm »

  Darmowy serwis informacyjno-ogłoszeniowy Legnicy i regionu. Chcemy dostarczać najświeższych informacji na temat wydarzeń mających miejsce w mieście. Znajdą u nas Państwo wywiady z ciekawymi ludźmi i reportaże o ciekawych miejscach w Legnicy. Będzie o czym pisać ponieważ Legnica ma ciekawą historię. Jest wiele wydarzeń w jej dziejach, które nie są znane mieszkańcom (wynika to też z faktu, że wielu jej mieszkańców przybyła do miasta z innych rejonów Polski). Dlatego będziemy starali się je powoli przybliżać. Legnica ma też wiele pięknych miejsc, o których wiele osób nie wie. Pokażemy te miejsca, żeby zobaczyli Państwo, że Legnica wbrew obiegowej opinii jest pięknym i interesującym miastem. Ponadto nasz portal stawia sobie za cel dostarczanie informacji praktycznych. Nieraz stają Państwo przed wyborem do jakiej szkoły posłać dziecko, jaki wybrać zawód, gdzie znaleźć pracę, kogo wynająć do remontu. Nie zawsze jest łatwo podjąć właściwą decyzję. Dlatego będziemy odpowiadać na te i inne kwestie na łamach naszego serwisu. Oczywiście na naszych stronach znajdą się też najświeższe informacje kulturalne, sportowe i inne. Do dyspozycji legniczan udostępniliśmy darmowy katalog ogłoszeń. Jeżeli chcesz coś sprzedać, kupić czy zamienić to u nas możesz zamieścić darmowe ogłoszenie. Z kolei dla firm przygotowaliśmy bezpłatny katalog firm. Jest do doskonała forma darmowej reklamy. Chcemy żeby życie w Legnicy było dla jej mieszkańców łatwiejsze i przyjemniejsze. Wiemy, że dużym problemem jest dzisiaj znalezienie pracy. Dlatego uruchomiliśmy dział "praca" gdzie będą zamieszczane linki do ofert pracy od pracodawców jak i urzędu pracy w Legnicy. Sądzimy, że każdy znajdzie na naszych stronach dawkę przydatnych informacji dla siebie. Liczymy też na Państwa współpracę przy tworzeniu naszego serwisu. Dlatego niedługo udostępnimy forum, gdzie mieszkańcy Legnicy będą mogli wypowiedzieć się na temat życia w mieście i oczywiście naszego serwisu.

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »